برای اطلاع از اخبار سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید
کانال تلگرام

فالوور ارزان اینستاگرام

سریعتر از همیشه فالوور جذب کن !

fmifollow اولین و تخصصی ترین سایت فروش فالوور فیک ارزان بدون ریزش [100% تضمینی] ایرانی و خارجی

پکیج های فالوور ایرانی

پکیج های فالوور فیک

پکیج های لایک ایرانی

پکیج های لایک فیک

500
عدد لایک فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت 

40 درصد تخفیف ویژه 

5,500 تومان

4,000تومان
سفارش

پکیج های ویوو ایرانی

1000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

10،000 تومان

9,328تومان
سفارش
2000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

20،000 تومان

18,656تومان
سفارش
3000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

30،000 تومان

27,984تومان
سفارش
5000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

50،000 تومان

46,640تومان
سفارش
10000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

100،000 تومان

93,280تومان
سفارش
15000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

150،000 تومان

139,920تومان
سفارش

ویژگی برتری ما نسبت به رقبا

perspective matte

نماد اعتماد الکترونیک

Coin perspective matte

پرداخت با درگاه

Safe perspective matte

بدون نیاز به پسورد پیج

Rocket perspective matte s

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

Like perspective matte s

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش [100% تضمینی] ایرانی و خارجی

اینترنت و بعد از آن شبکه های اجتماعی مختلفی مانند اینستاگرام بستری مناسب و بالقوه برای راه اندازی کسب و کار و کسب درآمد با سود بالا است. امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ تولیدی، شرکت های تبلیغاتی، فروشگاه های بزرگ و کوچک و کسب و کارهای خانگی در فضای اینترنت فعالیت زیادی دارند. هر کسب و کاری برای فعالیت در اینستاگرام باید برنامه درست و دقیقی داشت تا بتوان در فضای رقابتی آن موفق شد. برای پیج هایی که به تازگی وارد اینستاگرام شده اند و می خواهند برند خود را به دیگر کاربران بشناسانند ولی هنوز دنبال کنندگان زیادی ندارند بهترین روش خرید فالوور فیک ایرانی ارزان است. در این مقاله به بررسی اهمیت خرید فالوور ارزان اینستاگرام می پردازیم.

روش های افزایش فالوور اینستاگرام

برای افزایش فالوور روش های متعددی شامل خرید فالوور فیک، خرید فالوور واقعی، استفاده از نرم افزارهای فالوور بگیر ایرانی و خارجی وجود دارد. علاوه بر این ها با انجام یک سری فعالیت ها در پیج می توان به صورت طبیعی و ارگانیک مخاطبان واقعی و فعال را به سمت پیج خود جذب کنید.

  1. خرید فالوور اینستاگرام ارزان: صفحات اینستاگرامی که تعداد زیادی فالوور واقعی دارند برای تبلیغ پیج های دیگران مبالغ هنگفتی را دریافت می کنند که در بسیاری از مواقع صرفه اقتصادی ندارد. این هزینه برای کسب و کارهای تازه تاسیس مناسب نیست و بهترین راه برای دیده شدن و افزایش فالوور در این پیج ها خرید فالوور فیک ارزان ایرانی است. برای اینکه تیتر مهم بخش اکسپلورر اینستاگرام شوید می توانید با خرید فالوور ارزان تعداد فالوورها و لایک و ویو خود را در اندک زمانی افزایش دهید.
  2. انتشار محتوای جذاب و مناسب: وقت گذاشتن برای تولید محتوایی ارزشمند و با کیفیت می تواند سبب شود در مدت کوتاهی از گذاشتن محتوا تعداد زیادی کاربر شما را دنبال کنند. پاسخ دادن به کامنت های آن ها و افزایش تعامل درست با کاربران باعث جذب بیشتر کاربران می شود.
  3. استفاده از بخش استوری اینستاگرام: در اینستاگرام می توان روزانه پست و استوری را به صورت عکس و فیلم گذاشت تا مخاطبان را جذب پیج خود کرد. هر چه کیفیت و جذابیت این استوری ها و پست ها بیشتر باشد مخاطب بیشتری تمایل به دنبال کردن صفحه شما را خواهد داشت. برای افزایش فالوور می توان از فعالیت های پشت کسب وکار خود فیلم و عکس تهیه کنید و یا به صورت لایو برنامه ای اجرا کنید تا از این طریق کاربران بیشتری به سمت صفحه شما بیایند. انجام این کارها در افراد احساس امنیت ایجاد می کند و سبب اعتماد آن ها به برند شما و خرید محصولات و خدمات شما می شود.
  4. کامنت گذاشتن زیر پست های دیگران : یکی از راه های دیده شدن در اینستاگرام کامنت گذاشتن در پست های کاربران و پیج های دیگر است. از این طریق می توان برند خود را به مخاطبان نشان داد؛ زیرا مخاطبان از امکانات و محصولات یا خدمات پیج شما اطلاعی ندارد و باید شما آن ها را با پیج خود آشنا کنید. خرید فالوور ارزان اینستاگرام، انتشار محتوای مناسب و استفاده از پست  استوری خوب از گزینه های مناسب برای دیده شدن بهتر توسط کاربر است. روزانه می توان کامنت هایی را زیر پست افراد مختلف در پیج های مشابه کسب و کار خود ارسال کنید اما باید احتیاط کنید که تعداد آن ها از حد طبیعی بیشتر نشود.

اهمیت خرید فالوور فیک ارزان چیست؟

برای دیده شدن پیج های تازه کاری که هدف شان توسعه و رشد کسب و کار است بهترین راه حل خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش می باشد. پیج های شخصی نیز برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت می توانند اقدام به خرید فالوور ارزان کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. خرید فالوور ارزان برای پیج بسیار ارزشمند خواهد بود به طوری که کمترین فایده آن زیاد نشان دادن تعداد دنبال کنندگان صفحه خواهد بود. تعداد فالوورهای یک پیج یک فاکتور مهم از نظر کاربران دیگر در مورد اعتبار یک پیج و اطمینان به آن است. به روش های مختلفی مثل انجام تبلیغات، تولید محتوای با کیفیت یا خرید فالوور ارزان می توان تعداد دنبال کنندگان را افزایش داد؛ همین امر سبب می شود مخاطبان و مشتریان به صفحه شما اعتماد بیشتری کنند. این موضوع برای افرادی که محصولات و خدماتی را در اینستاگرام می فروشند بسیار اهمیت دارد؛ زیرا به طور کلی اعتبار یک پیج به تعداد فالوورهای آن بستگی دارد.

فالوور ارزان، فیک است یا واقعی ؟

خرید فالوور ارزان اینستاگرام با فالوور فیک ارزان تفاوت دارد و هر دو به یک معنی نیست. فالوورهای فیک توسط کامپیوترها ساخته می شوند و هیچ فردی از آن ها استفاده نمی کند به طور کلی این حساب های اینستاگرامی هیچ فعالیتی ندارند. اما فالوور اینستاگرام ارزان تعدادی فالوورهای واقعی و فیک هستند که به صورت مخلوط در بازه های زمانی کوتاه و مشخص مثلا هر سه یا چهار روز یک بار آنلاین می شوند و پست ها و استوری هایی که در پیج اینستاگرامی شما منتشر شده است را مشاهده می کنند. این فالوورها به این دلیل با قیمت کمتری از فالوورهای واقعی به فروش می رسند که فعالیت آن ها مداوم نیست و هر 3 یا 4 روز فعال شده و پست و استوری ها را می بینند. اما فالوورهای ایرانی و خارجی هر روز در اینستاگرام فعال اند و به مشاهده پست ها و محتوای منتشر شده می پردازند.

معایب استفاده از فالوور فیک رایگان

خرید فالوور فیک رایگان برای افرادی که توان هزینه کردن برای تبلیغات یا خرید فالوور فیک یا واقعی را نداشته و یا اصلا امکان تولید محتوای با کیفیت را ندارند یک گزینه به صرفه و عالی است. بسیاری از سایت هایی که با عنوان سایت های فروش فالوور رایگان خارجی و ایرانی فعالیت می کنند فقط جنبه تبلیغات دارند و هیچ پشتوانه خدماتی ارائه نمی دهند. آن ها با این ترفند فقط اطلاعات شما را سرقت می کنند و از این طریق به شما و پیج تان آسیب می رسانند. در برخی موارد ممکن است سایت مربوطه رمز عبور پیج شما را بگیرد و از این طریق وارد پیج شوند؛ در موارد پیچیده تر آن ها فقط با گرفتن آیدی پیج می توانند بررسی وضعیت امنیتی پیج اقدام به هک آن می کنند. علاوه بر این امکان دارد این سایت ها با ارسال پیام به دوستان شما از آن ها در خواست پول کنند؛ با توجه به این موارد باید هنگام استفاده از فالوورهای فیک رایگان آن ها را از سایت های معتبر دریافت کنید تا با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

برای شروع کسب و کار خود چه نوع فالووری خریداری کنیم؟

برای شروع یک کسب وکار در فضای اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام ارزان یک نقطه شروع خوبی است که می تواند باعث پیشرفت بهتر بیزینس مربوطه شود. تولید محتوایی با کیفیت و در کنار خرید فالوور واقعی یا فیک پکیج کاملی را تشکیل می دهد که باعث رشد قوی کسب و کار خواهد شد.

خرید فالوور فیک بدون ریزش ایرانی بهتر است یا خارجی؟

افرادی که برای کسب وکار خود نیاز به مخاطب و مشتری ایرانی دارند باید اقدام به خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش کنند. با خرید فالوور فیک ایرانی ارزان می توان دنبال کنندگان پیج های شخصی و بلاگری را افزایش داد. برای گرفتن فالوورهای واقعی انرژی و زمان زیادی لازم است و باید به صورت روزانه و منظم پست و استوری منتشر کرد. همچنین برای نتیجه گرفتن از فالوور واقعی باید به کامنت ها پاسخ داد و با کاربران تعامل و ارتباط درستی برقرار کرد. درصورتی که فالوور فیک به سرعت و بدون نیاز انجام کارهای فوق می تواند کاربران را به پیج شما جذب نماید.

نکات مهم خرید فالوور ارزان اینستاگرم

با خرید فالوور اینستاگرام ارزان می توان با هزینه کمی و بدون تبلیغات کاربران را به سوی صفحه خود جذب کنید. برای جلوگیری از ریزش فالوور و بدون هزینه زیاد خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش از سایت ها و فروشنده های معتبر روشی بسیار کاربردی و مفید خواهد بود. با خرید از سایت هایی که خدمات پس از فروش ارائه می دهند می توانید از آسیب رسیدن به کسب وکارتان در صورت استفاده ناصحیح از فالوور فیک جلوگیری کنید.

فالوور فیک بدون ریزش اینستاگرام

برای اینکه در طولانی مدت از فالوورها کاسته نشود خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش بهترین روش است؛ برای مثال با خرید 10 هزار فالوور با گذشت زمان همین مقدار فالوور باقی می ماند. فعالیت مستمر و وجود محتوای خوب در پیج سبب جذب کاربران به صفحه شده و روزانه تعداد زیادی مخاطب به پیج اضافه می شود. اینستاگرام یک نوع ربات است و براساس الگوریتم های خود می تواند اکانت هایی را که برای مدت طولانی از فالوور فیک استفاده می کنند از بین ببرد. حتی در مواردی که با روش های طبیعی فالوورها جذب می شوند و یا با خرید فالوور اینستاگرام ارزان، کابران وارد پیج می شوند بازهم ممکن است با گذشت زمان تعداد محدودی از فالوورها ریزش کنند.

در بسیاری موارد خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش از سوی بسیاری سایت با عنوان شعار تبلیغاتی و فروش بیشتر صورت می گیرد. به این دلیل که الگوریتم های اینستاگرام هر لحظه به روزرسانی شده و هوشمندتر عمل می کنند می توانند به صورت خودکار اکانت ها و فالوورهای فیک را حذف کنند.

مزیت های خرید فالوور خارجی برای اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام بعد از فیسبوک دومین شبکه اجتماعی پرطرفدار در جهان است و فعالیت های زیادی در سطح آن انجام می شود. وجود کسب و کارهای مختلف اینستاگرام را به یک بازار شلوغ جهانی تبدیل کرده است؛ از این رو خرید فالوور ارزان اینستاگرام برای جذب مخاطب بسیار مفید خواهد بود. ابزارهای متنوع و کاربردی که با هر به روزرسانی در اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند توانسته این شبکه اجتماعی را به پرکاربردترین رسانه برای کسب وکارهای کوچک و بزرگ تبدیل نماید. داشتن فالوور خارجی می تواند کسب و کار شما را به خارج از مرزها هم معرفی کند و همچنین برای کاربران داخلی نیز این حقیقت را روشن کند که پیج شما از اعتبار بالایی برخوردار است و با تمایل بیشتری صفحه شما را دنبال خواهند کرد.

جمع بندی

 بازدهی پیج و اهمیت آن برای کسب درآمد بر هیچ کسی پوشیده نیست در این مقاله به طور مفصل در مورد خرید فالوور ارزان اینستاگرام صحبت کردیم. خرید فالوورهای زیاد ممکن است با تعداد لایک، کامنت و ویو پیج شما همخوانی نداشته باشد و باعث شود که کاربران به اعتبار صفحه شما کنند و شما را یک اکانت فیک تصور نمایند. برای حل این مشکل در کنار خرید فالوور فیک ایرانی ارزان می توانید اقدام به خرید لایک کامنت اینستاگرام و خرید ویوفیک استوری و چست و لایک نمایید. به این صورت مشتریان و مخاطبان هیچ نشانه ای برای نامعتبر بودن یا فیک بودن فالوورها پیدا نخواهند کرد و با اطمینان شما را دنبال کرده و محصولات شما را خریداری می کنند. جذب فالوور بیشتر به معنی افزایش فروش محصولات، خدمات و در نتیجه کسب سود بیشتر است.