آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که با شماره‌ای به غیر از شماره خود در اینستاگرام حساب داشته باشید و ساخت شماره فیک برای اینستاگرام را انجام دهید؟ معمولا بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ممکن است این قابلیت وجود نداشته یا اینکه هزینه هایی را به همراه داشته باشد؛ به همین دلیل ما در وبسایت fmifollow قصد داریم در ادامه این مطلب ساخت شماره فیک برای اینستاگرام را به شما آموزش دهیم و روش‌های رایگان را نیز معرفی کنیم‌.

چرا ساخت شماره فیک برای اینستاگرام اهمیت دارد؟

همان‌طور که می‌دانید هنگام عضو شدن در پلتفرم‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، نیاز به ثبت یک شماره تماس برای اعلام هویت خود به پلتفرم را دارید‌. این شماره تماس باید یونیک باشد و هر فرد می‌تواند با شماره خود یک حساب در این شبکه‌ها داشته باشد‌

حال بسیاری از افراد به دلایلی علاقه ندارند تا شماره خود را در این پلتفرمی مانند اینستاگرام وارد کنند. گاهی اوقات نیز ممکن است کاربر بخواهد چند حساب کاربری به غیر از حساب اصلی خود داشته باشد. در این صورت یا نیازمند خرید سیم کارت دیگر است که هزینه به دنبال دارد و یا اینکه ساخت شماره فیک برای اینستاگرام را انجام دهد

در واقع این شماره‌ها نیاز به سیم‌ کارت ندارند و توسط نرم افزار یا وب سایت‌های خاصی ساخته می‌شوند. در این صورت فرد می‌تواند برای مدتی از آن دقیقا مانند شماره اصلی خود استفاده کند.‌ در گذشته این شماره‌ها به صورت پولی در دسترس بود و افراد در ازای پرداخت هزینه می‌توانستند یکی از آن‌ها را داشته باشند. امروزه اما به صورت رایگان می‌توان آن‌ها را به راحتی در دسترس داشت‌. در ادامه مقاله به روش‌های ساخت شماره مجازی نامحدود رایگان می‌پردازیم.

روش های ساخت شماره فیک رایگان

روش های ساخت شماره فیک رایگان

در بالا این موضوع را بیان کردیم که ساخت شماره مجازی نامحدود رایگان را می‌توان برای اینستاگرام و دیگر پلتفرم‌ها انجام داد. این کار نیازمند نصب برنامه‌ها و یا مراجعه کردن به وب سایت‌های مخصوص است که اغلب آسان هستند. با این حال در این قسمت نحوه ساخت شماره مجازی رایگان به روش‌های مختلف را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید بهترین انتخاب را از میان آن‌ها داشته باشید.

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Virtural sim

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Virtural sim

این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ساخت شماره فیک برای اینستاگرام و دیگر پلتفرم‌ها است. شماره فیک در این برنامه با پیش شماره آمریکا یا سریلانکا است.

 • ابتدا باید برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود و نصب کنید.
 • سپس برنامه را باز کرده و ایمیل خود یا یک ایمیل فیک را برای ایجاد حساب وارد کنید.
 • در مرحله بعد کشور مورد نظر را انتخاب کرده و شماره برای شما نمایش داده می‌شود.

شماره‌ها در این برنامه دارای تاریخ انقضا است که بعد از اتمام آن می‌توانید یک شماره جدید بسازید.

حتما مشاهده کنید : خرید فالوور فیک اینستاگرام با بهترین قیمت (ایرانی و خارجی)

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Text now

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Text now

از دیگر برنامه‌هایی که در آموزش ساخت شماره مجازی رایگان به آن اشاره می‌شود text now است. این برنامه نیز شماره‌هایی را با تاریخ انقضا در اختیار شما قرار می‌دهد که بعد از تمام شدن تاریخ می‌توانید دوباره یک شماره جدید برای خود بسازید.

 • اول برنامه را از گوگل پلی، اپ استور یا سایت‌های مربوطه دانلود می‌کنیم‌.
 • سپس اکانت فیس بوک یا ایمیل خود را در آن وارد می ‌کنیم تا عضو شویم.
 • در مرحله بعد ممکن است area cod از ما خواسته شود که اعدادی مانند ۹۸۸ یا ۸۶۵ را وارد می‌کنیم.
 • در مرحله آخر یک پروفایل برای ما ایجاد شده است که شماره مجازی در آن نمایش داده شده است.

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Smart call

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام با استفاده از برنامه Smart call

یک اپلیکیشن دیگر برای ساخت شماره فیک برای اینستاگرام smart call است. این برنامه نیز طرفداران بسیاری دارد و شماره‌هایی که ارائه می‌دهد مربوط به کشور اندونزی است که شماره ارائه شده تاریخ انقضای بیشتری دارند.

 • این برنامه مانند دیگر اپلیکیشن‌ها از گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است.
 • بعد از نصب باید شماره خود را در آن وارد کنید تا کد تایید فرستاده شود.
 • کد تایید را وارد کنید تا برنامه برای شما فعال شود.
 • در مرحله آخر شماره شما در پروفایلی نمایش داده می‌شود.

تمامی شماره‌ هایی که در این نرم افزارها ساخته می‌شوند قابل کپی شدن هستند. می‌توانید آن‌ها را کپی کرده و در اپلیکیشن مربوطه وارد کنید.

آیا ساخت شماره فیک رایگان توسط وب سایت امکان پذیر است؟

در بالا مشاهده کردید که روش‌های ساخت شماره فیک اینستاگرام را از طریق نرم افزارهای رایگان آموزش دادیم. اما باید گفت که وب سایت‌هایی نیز وجود دارند که این کار را انجام می‌دهند. Receive-smss، freesmscenter و freeonlinephone از این سایت‌ها هستند که خدمات شماره رایگان را ارائه می‌دهند. با این حال استفاده از سایت معمولا زیاد توصیه نمی‌شود. زیرا ممکن است چندین نفر از شماره انتخابی شما استفاده کنند.

سخن آخر

ساخت شماره فیک برای اینستاگرام در گذشته پر چالش و سخت بود. امروزه ساخت شماره مجازی نامحدود رایگان شده است. در این مطلب روش‌های مختلف این کار آموزش داده شد و مراحل آن آموزش داده شد. هم‌چنین بررسی شد که آیا می‌توان از طریق وب سایت هم شماره رایگان داشت یا خیر‌. می‌توانید از میان این روش‌ها بهترین را برای خود انتخاب کنید.