به طور عمده افزایش فالوور برای افرادی که دارای پیج اینستاگرام هستند که از آن کسب درآمد می کنندبسیار اهمیت دارد. برنامه های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد که البته بسیاری از آن ها فالوور فیک و غیر واقعی ارائه می دهند که برای پیج ها هیچ نتیجه ای به دنبال ندارند. علاوه بر اینکه می توانید با دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی تعداد زیادی فالوور پیج خود را بالا ببرید روش های دیگری نیز وجود دارد که بدون نیاز به دانلود نرم افزار افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و استفاده از آن فالوورهای خود را افزایش دهید. با این مقاله از fmifollow تا پایان همراه باشید تا شما را با چندین نرم افزار و برنامه فالوور واقعی رایگان آشنا کنیم.

معرفی و دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی رایگان

با استفاده از نرم افزارهای افزایش فالوور واقعی نتایج خوبی مانند افزایش فروش و درآمد و شناخته شدن برند و اعتبار آن بدست می آید. حتی اگر در ابتدای راه فعالیت در اینستاگرام هستید می توانید برای جذب مخاطب واقعی ابتدا از فالوورهای فیک استفاده کنید تا اعتبار برند شما افزایش پیدا کند و سپس به دنبال دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باشید.

1. دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی نینجاگرام

نرم افزار نینجاگرام

نرم افزار نینجاگرام یک برنامه خارجی است که باید برای استفاده اشتراک خریداری کنید. البته نسخه آنلاک این برنامه در سایت ها وجود دارد و می توان آن را دنلود کرد؛ بنابراین مثل برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان بدون سکه نیازی به صرف زمان برای گرفتن سکه نیست تا بتوانید فالوورهای خود را افزایش دهید. بعد از دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی نینجاگرام باید به آن یک سری هشتگ بدهید تا به صورت خودکار پست های مرتبط با آن هشتگ ها توسط این برنامه لایک شوند و پیج های مشابه فالو شوند. این قابلیت برای افزایش تعداد دنبال کننده گان پیج های آموزشی و تولید محتوا بسیار مفید خواهد بود.

2. برنامه فالوور بگیر اینستاگرام (Get Followers)

برنامه فالوور بگیر اینستاگرام

با دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام Get Followers می توان به تعداد زیادی فالوور دست یافت. این برنامه دارای رابط کاربر پسند بوده و می تواند به نیازهای متنوع کاربران پاسخ دهد و استفاده از آن بسیار راحت است. برنامه Get Followers به کاربر اجازه می دهد با کارهای بسیار ساده، سکه بدست آورد و از این طریق فالوور پیج را افزایش دهد. بعد از دانلود، این برنامه تعدادی سکه به حساب کاربر وارد می کند و سپس از او می خواهد حساب های خاصی را دنبال نماید. به ازای هر پروفایل اینستاگرامی که توسط کاربر دنبال شود این برنامه سکه هایی را به حساب او واریز می کند. در مرحله بعد می توان برای گرفتن فالوور در اینستاگرام از این سکه ها استفاده کرد.

3.دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان (Free Followers and Likes)

دانلود برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

با دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی رایگان می توان تعداد زیادی فالوور و لایک به دست آورد. این برنامه مزایایی شامل 100 درصد رایگان، تمام اتوماتیک، دسترسی فوری، رابطه کاربری خوب و استفاده آسان را برای استفاده کننده به همراه می آورد. از طریق نصب این برنامه در مواقعی که وقت کافی برای کسب سکه ندارید یا باید سریعا لایک بگیرید می توانید سکه بخرید و برای گرفتن فالوور و لایک استفاده نمایید.
نحوه استفاده از Free Followers and Likes به این ترتیب است که از طریق دنبال کردن کاربران اینستاگرام، یا لایک کردن پست ها می توانید سکه بدست آورید؛ و از سکه ها برای افزایش فالوورها و لایک پست های خود استفاده کنید. می توان سکه ها را خریداری کرد تا فرآیند لایک و گرفتن دنبال کننده خودکار شود. همنین با دانلود این برنامه می توان پاداش های روزانه بدست آورید.

4.دانلود برنامه فالوور واقعی (Turbo)

دانلود برنامه فالوور واقعی (Turbo)

دانلود نرم افزار افزایش فالوور واقعی اینستاگرام Turbo برای افزایش فالوور به صورت رایگان در Android و iOS کاربرد دارد. با نصب و راه اندازی این برنامه افزایش فالوور واقعی می توانید به سرعت هزاران دنبال کننده فعال را از سراسر اینستاگرام جذب نمایید. نحوه کار این نرم افزار به این صورت است که تنها کاربران واقعی را که به پیج شما علاقه مند هستند را می گیرد. این روش با اسم follow4follow از امن ترین و سریع ترین روش های رایگان جذب فالوور در اینستاگرام شناخته می شود. بعد از اینکه توسط این برنامه فالوورهای پیج افزایش یافت، برای عکس ها و ویدئوها نیز به طور خودکار لایک اینستاگرام افزایش می یابد.

5. اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام (Magic Liker)

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام (Magic Liker)

برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان بدون سکه Magic Liker مخصوص کاربران اندروید بوده و ساده ترین نرم افزار برای کسب دنبال کننده رایگان است. همچنین با استفاده از این برنامه می توان به رایگان لایک واقعی برای پست های خود در اینستاگرام دریافت کنید. در برنامه مجیک لایکر به جای افزودن برچسب در پست می توان از کاربران با علایق مشابه پیج خود لایک بگیرید. دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی رایگان مجیک لایکر کمک می کند پیج شما بیشتر در معرض کاربران قرار گیرد و از این طریق لایک های پست های پیج افزایش می یابد.
از ویژگی های برنامه Magic Liker می توان به رایگان، سریع، افزایش فالور و لایک واقعی، کاربری ساده و آسان و طراحی خوب و دریافت لایک های نامحدود اشاره کرد.
نحوه کار این نرم افزار به این شکل است که باید از طریق مشاهده و لایک پست های دیگران ستاره بدست آورید. سپس برای دریافت لایک از پیج های دیگر باید این ستاره ها را خرج کنید.

نحوه افزایش لایک با دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

برای افزایش لایک با استفاده از Free Followers and Likes به اینستاگرام رفته و یک عکس ارسال نمایید.
زمانی که عکس بالا آمد روی سه نقطه کوچک در گوشه سمت راست عکس کلیک کرده و روی گزینه “کپی پیوند” کلیک کنید. سپس به برنامه رایگان فالوورهای اینستاگرام رفته و روی گزینه “دریافت لایک” کلیک نمایید. در مرحله بعد پیوند را در کادر کپی پیست نمایید و روی گزینه “ارسال” کلیک کنید. حد مجاز مورد نظر خود را انتخاب کرده و میزان سکه هایی را که می خواهید هزینه کنید تعیین نمایید. سپس بر روی گزینه “سفارش” کلیک نمایید. برای مشاهده جزئیات سفارش روی گزینه “لیست سفارشات” کلیک کنید.

نحوه افزایش فالوورها با دانلود برنامه فالوور واقعی

در برنامه Free Followers and Likes بر روی دکمه “دریافت دنبال کنندگان” کلیک کنید. در مرحله بعد نام کاربری اینستاگرام خود را وارد کرده و دکمه “ارسال” را بزنید. سپس میزان فالوورهای مدنظر خود را انتخاب نمایید و تعداد سکه های دلخواه را برای هزینه انتخاب کنید. در نهایت بر روی گزینه “سفارش” کلیک کرده و برای مشاهده جزئیات سفارش خود روی “لیست سفارشات” بزنید.

جمع بندی

برنامه های بسیار متنوعی با امکانات مختلف جهت افزایش فالوور واقعی به صورت رایگان و پولی در سطح اینترنت در دسترس هستند. در این مقاله چندین برنامه افزایش فالوور اینستاگرام رایگان بدون سکه را معرفی کردیم و نحوه استفاده از آن را بیان نمودیم. دانلود برنامه افزایش فالوور واقعی می تواند یک روش کارآمد برای افزایش فروش و اعتبار برند برای دارندگان پیج های اینستاگرام باشد. علاوه بر این پنج مورد برنامه که معرفی کردیم سایر برنامه های رایگان و خرید اشتراک وجود دارد که بسته به نیاز خود می توانید آن ها را برای افزایش فالوور و لایک پست های پیج خود از سایت های معتبر دانلود کرده و نصب کنید.

همچنین شما می توانید برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام از طریق همین سایت (fmifollow) اقدام به قبت سفارشات خود نمایید.