ممکن است به صورت ناخواسته و ناخودآگاه از اکانت خود خارج و کد امنیتی اینستاگرام را فروش کرده باشید. کد امنیتی یا حفاظتی اینستاگرام یک عدد شش رقمی است که به شما کمک می کند آسان تر وارد حساب خود در اینیستاگرام شوید.

ممکن است در بعضی از مواقع با خود بگویید کد امنیتی اینستاگرام را فراموش کردم که این می تواند مشکل مهم برای کاربران اینستاگرام باشد. بدون داشتن شماره تلفن و ایمیل تنها از طریق پسورد می توانید وارد شوید و در صورتیکه کد امنیتی اینستاگرام را فراموش کرده باشید بهتر است مدتی از حساب خود استفاده نکنید تا مشکل شما بر طرف گردد.

در اغلب موارد با گذشت زمان حساسیت ها برطرف می گردد و محدودیت هایی که از طریق اینستاگرام برای شما ایجاد شده است، برداشته خواهد شد. اما اگر پس از مدتی این مشکل همچنان ادامه داشت باید به طریقی از کدی که برای شما پیامک می شود استفاده نمایید. در ادامه این مطلب از سایت fmifollow روش ها و راهکارهایی به شما آموزش خواهیم داد که بدون نیاز به کد امنیتی وارد اینستاگرام شوید.

ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی

روش های مختلفی برای ورود به اینستاگرام وجود دارد که یکی از این روش ها، ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی است. در این روش بدون اینکه از پسورد استفاده کنید وارد اکانت خود در این برنامه خواهید شد و اگر کد امنیتی اینیستاگرام را فراموش کنید نیز لازم به انجام بسیاری از کارها برای بازگرداندن کدامنیتی نیستید.

ورود به اینیستاگرام با شماره

ورود به اینیستاگرام با شماره

یکی از روش های ساده برای ورود به پیج اینیستاگرام این است که از طریق شماره همراه خود وارد این برنامه شوید. اما وارد شدن بدون کد امنیتی و از طریق یک شماره تنها می توانید یک اکانت و حساب داشته باشید زیرا وارد شدن با یک شماره به حساب های مختلف می تواند مشکلات زیادی برای شما بوجود بیاورد و حتی حساب های شما پاک شود.

برای وارد شدن از طریق شماره تلفن همراه تنها کافی است به صورت بین المللی شماره خود را وارد کنید سپس از طریق برنامه اینستاگرام یک کد تایید برای شما ارسال می گردد و ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی انجام می شود.

ورود به اینستاگرام از طریق ایمیل

ورود به اینستاگرام از طریق ایمیل

ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی از طریق  ایمیل تنها برای یک اکانت امکان پذیر است زیرا با یک ایمیل تنها می توانید یک پیج را ایجاد کنید. برای ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی و با استفاده از ایمیل باید به صفح لاگین در اینیستاگرام مراجعه کنید و با استفاده از ایمیلی که پیج ساخته شده است بدون پسورد یا کد امنیتی و تنها با پسورد ایمیل خود وارد پیج خود شوید. بهتر است بدانید هنگام ورود از طریق ایمیل ممکن است یک کد به ایمیل شما ارسال گردد که برای ورود لازم است این کد رو وارد کنید.

ورود به اینستاگرام از طریق ریست کردن رمز عبور یا پسورد

ورود به اینستاگرام از طریق ریست کردن رمز عبور یا پسورد

یکی دیگر از روش های ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی ریست کردن رمز یا پسورد است. برای ریست کردن پسورد اینیستاگرام ابتدا باید وارد صفحه تازه سازی پسورد این برنامه شوید و سپس سه گزینه روبروی شما ظاهر خواهد شد که دومین گزینه یعنی ورود بدون پسورد را انتخاب کنید و ریست پسورد را در مرحله بعد انتخاب خواهید کرد که یک لینک از طریق ایمیل ثبت شده در اینیستاگرام برای شما ارسال می گردد و حاوی رمز جدید می باشد.

یکی از روش هایی که می توانید ورود به اینیستاگرام بدون کد امنیتی داشته باشید وارد شدن به این برنامه از طریق شماره تلفن است که در مواقع و ضروری بدون مشکلی برای ورود، وارد این برنامه شوید.

حتما مشاهده کنید : خرید فالوور فیک اینستاگرام از وبسایت FMI

تغیر دادن کد امنیتی فراموش شده اینستاگرام

تغیر دادن کد امنیتی فراموش شده اینستاگرام

 

زمانیکه رمز یا کد امنیتی اینیستاگرام را فراموش می کنید از دو روش این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید کد امنیتی خود را بازیابی نمایید و سپس وارد برنامه اینیستاگرام شوید. این دو روش شامل مراجعه به سایت اینیستاگرام است و یا با استفاده برنامه و روش هایی مثل ورود از طریق ایمیل و شماره تلفن است.

برای بازیابی کد امنیتی فراموش شده خود ابتدا بهتر است در اپلیکشین گزینه فراموشی رمز را لمس نمایید و سپس وارد صفحه ای خواهید شد که در هنگام ثبت نام این سوالات از شما پرسیده شده است و در مرحله فراموشی کد امنیتی دوباره جواب این سوالات را تکرار خواهید کرد. با پاسخ صحیح به این سوالات رمز امنیتی جدید برای ورود به اینیستاگرام از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد و شما می توانید با این کد امنیتی جدید وارد اکانت خود شوید.

حتما مطالعه کنید : بهترین سایت خرید فالوور فیک اینستاگرام

با نگهداری و حفظ کد امنیتی اینیستاگرام برای ورود به این برنامه مشکلی نخواهید داشت و در صورت فراموشی نیز همانطور که گفتیم از طریق ایمیل ثبت شده اقدام به بازیابی آن کنید. از طریق سایت اینیستاگرام نیز این امکان وجود دارد که کد امنیتی فراموش شده خود را بازیابی کنید و به این صورت که وارد سایت اینیستاگرام شوید، گزینه فراموش شدگی پسورد را لمس کنید و بعد از آن در کادر سفید رنگ یوزرنیم و ایمیل خود را وارد نمایید تا از این طریق لینکی برای تغغیر پسورد به ایمیل شما ارسال گردد.

بازیابی کد امنیتی از طریق حساب فیسبوک

بازیابی کد امنیتی از طریق حساب فیسبوک

اگر از تمام راه های گفته نتوانستید به حساب خود دسترسی پیدا کنید تنها راه استفاده از فیسبوک است که اگر مدت ها قبل حساب اینیستاگرام خود را به حساب فیسبوک متصل کرده باشید، به آسانی می توانید ورود به اینستاگرام بدون کد امنیتی را انجام دهید. برای انجام این کار باید از قسمت پایین صفحه اینیستاگرام ، ورود به اکانت فیسبوک را انتخاب کنید و بعد از آن از طریق پسورد و یوزرنیم به حساب خود در فیسبوک وارد شوید و سپس از این طریق کد امنیتی خود را بازیابی نمایید.