همانطور که می دانید این روزها اینستاگرام به محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل شده و همین امر باعث افزایش دوچندان این شبکه جتماعی جذاب شده است. افزایش روزافزون کاربران اینستاگرام باعث شد که مردم به فکر درآمدزایی از این برنامه بیفتند. طی سال ها الگوریتم های اینستا به مرور به روزرسانی و دچار تغییر شدند وهمین باعث شده که صاحبان مشاغل اینترنتی هم توجه به الگوریتم های اینستاگرام را در دستور کار خود قرار دهند.

این روز ها کمتر فروشنده ای وجود دارد که از اثر منفی فالوورهای فیک که هیچ کاربری پشت آن ها نیست بر روی روند رشد پیج خود بی خبر باشد. اثر منفی فالوور های فیک به تدریج تبدیل به یک دغدغه برای پیج های اینستاگرامی شد؛ ولی مشکل اینجاست که در پیج های شلوغ پیدا کردن فالوورهای فیک کار سخت و وقت گیری است.

اکر فکرمی کنید فالورهای فیک جلوی رشد پیجتان را گرفته اند و در جواب تلاش هایتان نتیجه ای دریافت نمی کنید، این مطلب برای شماست. در این مطلب قصد داریم شما را با یک ربات آشنا کنیم که در کار حذف فالورهای فیک پیجتان بسیار مفید خواهید بود. در واقع این ربات همان فرشته نجات شما است که در ادامه آموزش سایت fmifollow قدم به قدم استفاده از آن را یاد خواهید گرفت.

فالوور فیک

اگر برایتان سوال شده که فالوور فیک چیست باید بگوییم فالوور فیک، فالووری است که با پیج شما هیچ گونه تعاملی نداشته باشد. تعامل یعنی همان فعالیتی که یک کاربر در پیج شما انجام می دهد یا زمانی که در پیج شما سپری می کند. بطور مثال فالوور فیک پست ها و استوری های شما را نمی بیند و لایک نمیکند و کامنت نمی گذارد.

چگونه فالوورهای فیک را حذف کنیم؟

دقت داشته باشید که افزایش فالوورهای فیک در پیجتان ممکن است باعث مسدود شدن همیشگی آن شود. فالوورهای فیک از رفتن پست های شما به اکسپلور جلوگیری می کنند. فالوورهای فیک اعتبار شما را زیرسوال می برند و باید هرچه زود تر اقدام به پاک کردن آنها کنید. ربات اینبو حذف فالوور فیک به راحتی شما را تا پاکسازی پیجتان همراهی می کند.

پیش از شروع آموزش بد نیست با ربات اینبو آشنا شوید. ربات اینبو یک ربات پیشرفته و حرفه ای در زمینه اینستاگرام است که به تازگی بخشی برای حذف فالوورهای فیک به آن اضافه شده است.

ربات اینبو حذف فالوور فیک که به تازگی هسته خود را بروزرسانی کرده است به شما در زمینه حذف فالوور های فیک کمک می کند. ربات اینبو یک ربات هوشمند و همه کاره است که حذف فالوورهای فیک تنها یکی از قابلیت های آن است. این ربات نیازی به اینترنت ندارد و با رمز دو مرحله ای اینستاگرام سازگار است.

نحوه کار ربات اینبو حذف فالوور فیک

نحوه کار ربات اینبو حذف فالوور فیک

  1. وارد اپلیکیشن ربات شوید
  2. به قسمت افزایش تعاملات بروید
  3. گزینه حذف فالوور فیک را روشن کنید.
  4. حالا وارد قسمت تنظیمات شوید.
  5.  حذف فالوورهای فیک را بزنید.
  6. در این قسمت مبنای فعالیت ربات برای شناختن فالوورهای فیک تنظیم می شود. که پیشنهاد ما این است که سه گزینه اول را روشن کنید.
  7. برای تایید تیک را بزنید
  8. به عقب برگردید و دکمه راه اندازی را فشار دهید.
  9. دکمه شروع را بزنید.

بعد از زدن دکمه شروع، ربات اینبو حذف فالوور فیک شروع به حذف فالوور های فیک پیج شما می کند.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم شمارا با فالوورهای فیک و اثرات مخرب آن ها آشنا کنیم. همینطور به شما یک ربات عالی وهوشمند برای حذف فالوورهای فیک معرفی کردیم. همانطور که می دانید حذف دستی فالوورهای فیک بسیار سخت و وقت گیر می باشد اما ربات اینبو حذف فالوور فیک این کار را به راحتی و با چند کلیک ساده برای شما انجام می دهد. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شود. همچنین شما می توانید برای خرید فالوور ارزان اینستاگرام با بهترین قیمت ها از طریق همین سایت اقدام به ثبت سفارشات خود فرمایید.