داشتن فالوورهای زیاد یکی از نشانه های رشد پیج اینستاگرام و وسیله ای جهت ایجاد اعتماد نسبی افراد به صفحات مجازی است. از سوی دیگر تمایل بیشتر افراد برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام و داشتن اکانت‌ های مختلف و بازار داغ رقابت در آن، سبب شده تا عده ای از کاربران به فکر روش‌ های آسان‌ تر یا به عبارتی، استفاده از میانبرهایی برای مدیریت و گرفتن نتایج بهتر از این شبکه اجتماعی محبوب باشند.

فالوورهای ارگانیک از طریق تولید محتوای خوب، حضور فعال در اینستاگرام، تبلیغات فکر شده و ارائه محصول و خدمت مناسب جذب پیج های اینستاگرام می شود. اما بعضی افراد بجای جذب فالوور ارگانیک، رو به خرید فالوورهای فیک و یا ساخت اکانت فیک اینستاگرام می آورند. امروزه تبلیغات زیادی در حوزه ربات های ساخت اکانت فیک در اینستاگرام می بینیم که کاربران را به استفاده از آنها برای زیاد شدن تعداد فالوورهایشان یا رسیدن به سایر اهدافشان تشویق می کنند.

اما خوب است که بدانید ربات ساخت اکانت فیک اینستاگرام وجود ندارد و اینکار تنها به صورت دستی قابل انجام است. شاید بعضی افراد مدعی شوند که از این ربات ها استفاده کرده و نتیجه هم داده اند اما باید به این نکته توجه کنید که ساخت اکانت فیک اینستاگرام حتی اگر با ابزارهای دقیق و برنامه نویسی هوش مصنوعی هم انجام شده باشد باز هم بعد از مدتی توسط اینستاگرام شناسایی شده و اکانت های ساخته شده همگی بن می شوند.

بن (Banned) شدن به حالتی گفته می شود که شخصی به دلیل عدم رعایت قوانین بلاک می شود یا از انجام بعضی کارها منع می گردد. در نتیجه استفاده از ربات ساخت اکانت فیک اینستاگرام رایگان یا پولی نه تنها به سود پیج اینستاگرام شما نیست بلکه به آن آسیب هم می زند.

ساخت این اکانت های فیک باعث ایجاد لیست بلندی از فالوورها می شود که هیچ تعامل با پیج شما نداشته و تنها عدد بالای پیج‌ تان را افزایش می دهد که با توجه به عدم تناسب این تعداد فالوور با تعداد لایک و کامنت‌ های دریافتی شما در پست هایتان، فیک بودن آنها را کاملا مشخص می کند. با این وجود عده ای همچنان به ساخت اکانت های مختلف در اینستاگرام علاقه نشان می دهند و از همین رو سایت fmifollow چند راهکار برای ساخت اکانت فیک در اینستاگرام وجود دارد که شامل موارد ذیل می شوند.

ساخت اکانت فیک اینستاگرام بصورت دستی

ساخت اکانت فیک اینستاگرام بصورت دستی

اینستاگرام مدتی است که این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند با یک اپلیکیشن همزمان چندین اکانت اینستاگرام بسازند و بتوانند با سوئیچ کردن آنها بین حساب ها به مدیریت اکانت های اینستاگرام خود بپردازند. برای ساخت اکانت اینستاگرام نیار به یک شماره تلفن یا یک ایمیل دارید.شما می توانید در اینستاگرام اصلی خود حداکثر تا پنج اکانت مختلف بسازید و آن ها را بصورت همزمان مدیریت کنید.

برای هر شماره تلفن و یا آدرس ایمیل منحصر بفردی شما می توانید تنها یک اکانت اینستاگرام بسازید. برای آن که بتوانید اکانت های مختلف داشته باشید و یا اکانت فیک اینستاگرام بسازید نیاز است که شماره تلفن های مختلف و آدرس های ایمیل متنوعی داشته باشید. ساخت ایمیل و جیمیل های مختلف و بی نهایت در تلفن همراه و کامپیوتر امکان پذیر است و ازین طریق می توانید اکانت های مختلفی بسازید.

البته اگر تنها به دنبال افزایش تعداد فالوورهای خود هستید اینکار را اصلا توصیه نمی کنیم، زیرا زمان زیادی را از شما می طلبد بنابراین شما می توانید با خرید فالوور فیک اینستاگرام و فالوور ارزان اینستاگرام به راحتی به هدف خود دست بیابید. برای خرید فالوور می توانید از طریق همین سایت اقدام فرمایید.

ساخت اکانت فیک اینستاگرام با برنامه کپی ساز

در اینستاگرام محدودیتی جهت ساخت اکانت وجود ندارد اما تعداد اکانت های اینستاگرامی که می توانید بصورت همزمان آنها را مدیریت کنید، حداکثر 5 حساب کاربری مختلف است. شما می توانید بی نهایت اکانت فیک در اینستاگرام با شماره تلفن و ایمیل های مختلف بسازید، آنها را لاگ اوت کرده و به سراغ اکانت بعدی روید. اما یک راه دیگر هم وجود دارد که بطور همزمان بتوانید بیش از پنج اکانت مختلف را مدیریت کنید.

برای اینکار باید از برنامه های کپی ساز استفاده کنید، این برنامه ها را می توانید از اپ استورها دریافت کنید و یک کپی از اپلیکیشن اینستاگرام خود بسازید. در این اینستاگرام جدید هم می توانید پنج اکانت مجزا ساخته و آنها را مدیریت کنید. اپلیکیشن های App Cloner و Multiple Accounts از جمله برنامه هایی هستند که بوسیله آنها می توانید به راحتی از برنامه های موجود خود یک یا چند نسخه جدا تهیه کرده و برنامه را به صورت همزمان و جدا نصب کنید و اکانت های متعددی را در اپلیکیشن های مختلف از جمله اینستاگرام بسازید.