برای اطلاع از اخبار سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید
کانال تلگرام

فالوور فیک اینستاگرام

پر مخاطب باش !!!

fmifollow اولین و معتبرترین مرکز فروش فالوورهای فیک و واقعی بدون ریزش و با بهترین قیمت

پکیج های فالوور ایرانی

پکیج های فالوور فیک

پکیج های لایک ایرانی

پکیج های لایک فیک

500
عدد لایک فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت 

40 درصد تخفیف ویژه 

5,500 تومان

4,000تومان
سفارش

پکیج های ویوو ایرانی

1000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

10،000 تومان

9,328تومان
سفارش
2000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

20،000 تومان

18,656تومان
سفارش
3000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

30،000 تومان

27,984تومان
سفارش
5000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

50،000 تومان

46,640تومان
سفارش
10000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

100،000 تومان

93,280تومان
سفارش
15000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

150،000 تومان

139,920تومان
سفارش

ویژگی برتری ما نسبت به رقبا

perspective matte

نماد اعتماد الکترونیک

Coin perspective matte

پرداخت با درگاه

Safe perspective matte

بدون نیاز به پسورد پیج

Rocket perspective matte s

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

Like perspective matte s

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

خرید فالوور فیک اینستاگرام با بهترین قیمت [ایرانی و خارجی] فروش و پنل افزایش فالوور بدون ریزش

یکی از پر مصرف ترین و محبوب ترین رسانه های اجتماعی به جهت داشتن قابلیت های ویژه و به روزرسانی های متعدد، اینستاگرام است. این برنامه کاربرد بسیاری برای اکانت های شخصی و ایجاد جساب های تجاری و فروشگاهی دارد. این پیج ها برای اینکه خود اعتبار برند خود را بالا ببرند نیاز به جذب فالوور دارند؛ در حال حاضر روش های مختلفی برای افزایش دنبال کنندگان وجود دارد.

یکی از راحت‌ترین راه‌ ها برای افزایش فالوور پیج‌ های اینستاگرام خرید فالوور فیک است. سایت‌ های زیادی اقدام به فروش فالوور فیک می‌کنند؛ قیمت هر کا فالوور فیک در هر سایتی متفاوت است. هر پیجی نیز بسته به نیاز خود می ‌تواند پنل فالوور فیک مناسبی را خریداری کند. در این مقاله شما را با راه‌ های افزایش فالوور فیک و مزایا و نکات مهم خرید این نوع فالوور آشنا می ‌کنیم.

فالوور فیک چیست؟

فالوور فیک به دسته ‌ای از اکانت ‌ها گفته می ‌شود که با خرید و اضافه ‌کردن آن ‌ها به پیج خود تعداد فالوورهای خود را می توانید افزایش دهید. این دنبال کنندگان غیرواقعی هستند و در برخی موارد می تواند برای پیج خطرناک باشد؛ ولی اگر پیج شما تازه تاسیس است می توانید برای شناساندن خود به دیگران تعدادی فالوور فیک خریدار کنید. برای مثال خرید ۱۰۰ فالوور فیک گزینه مناسب برای بالا بردن دنبال کنندگان است.

 راه ‌های خرید فالوور فیک

به طور کلی دو راه برای استفاده از فالوور فیک اینستاگرام وجود دارد یکی نصب نرم افزارهای فالوور بگیر و دیگری پنل فالوور فیک است. بسیاری از برنامه های افزایش فالوور به صورت رایگان در دسترس هستند و تعدادی نیاز به خرید اشتراک دارند. برای تهیه پنل نیز باید به سایت های معتبر مراجعه کنید؛ قبل از خرید پنل افزایش فالوور فیک بهتر است چندین سایت را از نظر قیمت فالوور فیک مورد بررسی قرار دهید.

  1. نصب برنام ه‌های فالوور گیر : بدین منظور می توان اپلیکیشن های مختلفی را از اپ استور دانلود و نصب کرد. اپلیکیشن نینجا گرام، نرم افزار turbo followers for Instagram و برنامه (get followers) سه نرم افزار کاربردی در زمینه فالوور فیک اینستاگرام هستند. ساز و کار هر یک از این برنامه با هم متفاوت است و برای استفاده از برخی از آن ها مثل نرم افزار نینجاگرام نیاز به خرید اشتراک است.
  2. سایت ‌های خرید پنل افزایش فالوور فیک: فروش فالوور فیک در حال حاضر به یک کسب و کار تبدیل شده است؛ به طوری که وقتی عبارت قیمت فالوور فیک اینستاگرام و یا خرید فالوور فیک را در اینترنت جستجو می کنیم می بینیم که سایت های مختلفی پنل های متنوعی را ارائه داده اند که قیمت هر کا فالوور فیک دریک سایت با سایت دیگر متفاوت است. برای خرید فالوور فیک اینستا بدون ریزش باید سراغ سایت های معتبری رفت که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند و خدمات واقعی ارائه می دهند. هر پنل فالوور فیک در سایت ها تعداد فالوور مشخص و خدمات خاصی دارند که با توجه به نیاز پیج خود می توان پنل افزیش فالوور فیک را خریداری کرد. قیمت فالوور فیک اینستاگرام متناسب با تعداد کایی که دارند متفاوت است.

چگونه فالوور فیک در اینستاگرام را تشخیص دهیم؟

همان طور که گفتیم برای شروع کار پیج بهتر است از فالوور فیک استفاده کنید و از این طریق اعتبار برند خود را بالا ببرید؛ ولی زمانی که مدت فعالیت پیج طولانی شده و تعداد دنبال کنندگان واقعی افزایش یافته است باید برای خلوت تر شدن پیج و افزایش اعتبار آن فالوورهای فیک را حذف کرد. از روی نشانه ها و روش های مختلفی می توان فالوور فیک را شناسایی کرد و آن ها حذف نمود که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

نشانه اول: آی‌دی، عکس پروفایل و بیو: حساب های اینستاگرامی فیک توسط ربات ها ساخته می شوند و بنابراین آی دی آن ها با روش های معمول انتخاب نمی شود؛ بلکه فالوورهای فیک دارای آی دی هایی به صورت حروف و اعداد بی معنا هستند. یکی دیگر از نشانه های فالوور فیک نداشتن عکس پروفایل یا استفاده از عکس های افراد مشهور از نمای دور است. برخی از کاربران تمایلی به گذاشتن عکس در پروفایل خود ندارند از این رو برای تشخیص فالوور فیک بهتر است سایر نشانه ها را در یک اکانت مورد بررسی قرار داد. ممکن است فالوورهای فیک دارای اکانتی بدون بیو یا بیوهای نامتعارف باشند.

نشانه‌ دوم: تعداد فالوور و فالووینگ: بررسی آمار اعضای متصل به پیج و تطبیق تعداد لایک ها با تعداد فالوورها از دیگر روش های شناخت فالوور فیک است. ممکن است تعداد بالای فالوور در یک پیج به دلیل ربات هایی باشد که یکدیگر را فالوو کردن و به این تعداد رسیده اند.

نشانه سوم: تعداد و زمان انتشار مشکوک پست‌ها: معمولاً پیج های واقعی که در اینستاگرام فعال هستند به طور منظم و دقیق محتوا و پست های خود را منتشر و به روز رسانی می کنند؛ اما پیج های فیک این قاعده را رعایت نمی کنند و محتوایی نامنظم و بی ارتباط با موضوع پیج منتشر می کنند که فاقد کپشن خاصی نیز هستند.

نشانه چهارم: کامنت‌ها: اگر در پیجی کامنت ها دارای محتوای تکراری و ایموجی دار وجود داشت ممکن است اقدام به خرید کامنت فیک به زبان انگلیسی یا فارسی کرده باشد.

کاربرد اپلیکیشن فالوور فیک سنج چیست؟

نرم افزارهای فالوور فیک سنج برای تحلیل پیج کاربرد بسیاری دارند؛ با استفاده از این برنامه می توان میزان فالوورهای فیک و واقعی را مشخص کرد. اپلیکیشن فالوور فیک سنج به صورت تصادفی تعدادی از فالوورهای پیج مدنظر را انتخاب می کند و فیک یا واقعی بودن آن را می سنجد؛ در پایان تعداد دنبال کننده این اکانت های فیک را نیز اعلام می کند. قیمت فالوور فیک نسبت به قیمت فالوور واقعی بسیار ارزان تر است و به همین دلیل بسیاری از صاحبان پیج ها ترجیح می دهند تا برای مدت معینی با هزینه کم فالوور فیک خریداری کنند.  علاوه بر مشخص کردن تعداد فالوورها، این برنامه با استفاده از هوش مصنوعی می تواند به بررسی مواردی چون تعداد پست، میانگین تعداد لایک، میانگین تعداد کامنت، نرخ تعامل، درصد فالوور‌های واقعی و تعداد فالوور‌های فیک نپردازد. علاوه بر استفاده از نرم افزار شناسایی فالوورهای فیک می توان به صورت دستی نیز این فالوورها را شناسایی کرد.

خرید فالوور فیک اینستاگرام چه مزایایی دارد؟

مهم ترین و غیرقابل انکارترین مزیت خرید پنل افزایش فالوور فیک اینستاگرام، جذب فالوور است. چنین می توان نتیجه گرفت که وقتی تعداد فالوورها به صورت  10kیا  15k نشان داده می شود؛ باعث اعتماد بیشتر فالوورهایی می شود که به پیج شما می آیند و در نتیجه با اعتماد بیشتری پیج را فالوو می کنند. فروش فالوور فیک باید از سایت های معتبر انجام شود تا به هنگام استفاده از آن ها با مشکل مواجه نشد. زمانی که تعداد فالوورهای یک صفحه افزایش یابد باعث افزایش تعامل کاربران و فروش خدمات و محصولات بیشتر و کسب سود زیاد می شود. اما استفاده از پنل فالوور فیک اینستاگرام ممکن است در طولانی مدت تعامل کاربران را کاهش داده و روی فروش تاثیر منفی بگذارد؛ زیرا همیشه الگوریتم های اینستاگرام به روز رسانی می شوند و هوشمند و پیشرفته هستند و شناسایی فالوور فیک را خیلی زود تشخیص می دهند. این الگوریتم ها می توانند به صورت خودکار فالوورهای فیک خریداری شده را حذف کنند و به کسب و کارتان آسیب بزنند.

آیا فالوورهای فیک ریزش دارند؟

سایت های فروش فالوور فیک برای جذب مخاطب فالوور فیک اینستا بدون ریزش را تبلیغ می کنند ولی باید دانست که بعد از مدتی فالوورهای فیک توسط الگوریتم های اینستاگرام حذف خواهند شد. از این رو بهترین روش برای افزایش فالوور و کسب درآمد پرسود استفاده از فالوورهای واقعی است. هر چند قیمت فالوور فیک نسبت به قیمت فالوور واقعی ارزان تر است ولی خرید دنبال کنندگان واقعی مزایای بیشتری خواهد داشت.

نکات مهم در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام

خرید 100 فالوور فیک با آنکه قیمت چندان بالایی ندارد ولی می تواند مشکلات مختلفی را به وجود آورد. اگر می خواهید فالوور فیک اینستاگرام بخرید باید نکاتی را مدنظر قرار داد.

1.خرید از فروشنده و سایت معتبر

انتخاب فروشنده و سایت معتبر از مهم ترین نکاتی است که باید برای خرید فالوور فیک به آن توجه کرد. سایتی که پنل فالوور فیک ارائه می دهد باید از جدیدترین  و بهینه ترین سرویس ها و APIها استفاده کند تا کاربر هیچ نگرانی بابت سرویس‌های اینستاگرام آن مجموعه نداشته باشد. سایتی که اقدام به فروش فالوور فیک می کند باید کیفیت خدمات خود را تضمین نماید و در صورت ایجاد هر گونه مشکل بتواند به خوبی خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی ارائه دهد.

2.خرید فالوور فیک اینستا بدون ریزش

بدون ریزش بودن فالوور فیک از دیگر مواردی است که هنگام خرید فالوور باید به آن توجه کرد. اگر سایت مورد نظر قیمت فالوور فیک اینستاگرام را در مقایسه با سایت های دیگر ارزان تر اعلام کند ولی خدمات با کیفیتی را ارائه ندهد می تواند پیج شما را با ریزش فالوور مواجه نماید. این مشکل بعد از مدتی استفاده از فالوورهای فیک به وجود می آید که دیگر فالوورها افزایش نمی یابند و از تعداد آن ها کاسته می شود.

3.توجه به حفظ امنیت

امنیت پیج از موضوعات مهم برای خرید فالوور فیک اینستاگرام است؛ زیرا اگر از فروشنده نامعتبری فالوورفیک خریداری شود ممکن است امنیت پیج به خطر بیفتد. بسیاری از سایت ها و فروشنده های فالوور با عنوان فروش فالوور فیک اینستاگرام فعالیت می کنند که با خرید از آن ها و در خواست یوزر و پسورد پیج شما اقدام به هک حساب کاربری پیج شما خواهند کرد. این کار عواقب و آسیب های جدی و انکارناپذیری دارد؛ بنابراین این نکات را در زمان انتخاب سایت فروش فالوور فیک مدنظر قرار دهید تا با مشکلات هک حساب کاربری یا ریزش فالوور فیک مواجه نشوید.

جمع‌بندی

اکانت هایی که توسط ربات ها ساخته می شوند فالوورهای فیک دارند که به جز جذب فالوور هیچ مزیت دیگری برای پیج نخواهند داشت. خرید فالوور فیک با سایر مولفه های پیج شامل لایک، کامنت و ذخیره سازی هیچ تعاملی نداشته و هدف نهایی که افزایش فروش و کسب سود است را به دنبال ندارد. این فالوورها جبران کننده ریزش تعدادی از فالوورهای واقعی می شوند. 

ممکن است الگوریتم های اینستاگرام برای افرادی که در پیج خود از فالوور فیک استفاده می کنند مشکلاتی را به وجود آورند. به عنوان مثال حذف اکانت‌های فیک، پاک شدن پست‌ها از اکسپلورر و بستن پیج از جمله مشکلاتی است که به دلیل خرید فالوور فیک ممکن است اتفاق بیفتد. دو روش برای گرفتن فالوور فیک وجود دارد یکی دریافت فالوور از اپلیکیشن های مخصوص و دیگر خرید فالوور فیک اینستاگرام از سایت های معتبر. برای تحلیل آمار فالوورهای فیک پیج اینستا باید از برنامه های مخصوص این کار استفاده کرد. این نرم افزارها تعداد فالوورهای فیک را نشان می دهند؛ مانند برنامه فالوور فیک سنج که در قسمتی از مقاله به آن اشاره کردیم.

سوالات متداول پنل اینستاگرام ما

آیا پنل فالوور ایرانی وجود دارد؟!

بله وجود دارد.

سرور فروش فالوور چیست؟!

سرور فروش فالوور، به پنل فروش فالوور ما که در حال فروش پنل خدمات اینستاگرام هست گفته می شود

خرید پنل اینستاگرام چه میزان هزینه دارد؟

خرید پنل اینستاگرام از ما هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان هست
نحوه انجام سفارش در سایت