برای اطلاع از اخبار سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید
کانال تلگرام

ویو فیک اینستاگرام

راحت تر از همیشه دیده شو!

خدمات ویو فیک اینستاگرام برای پست و استوری [ایرانی و خارجی] با ارزان ترین هزینه ها

پکیج های فالوور ایرانی

پکیج های فالوور فیک

پکیج های لایک فیک

پکیج های ویوو ایرانی

ویژگی برتری ما نسبت به رقبا

perspective matte

نماد اعتماد الکترونیک

Coin perspective matte

پرداخت با درگاه

Safe perspective matte

بدون نیاز به پسورد پیج

Rocket perspective matte s

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

Like perspective matte s

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

خرید ویو فیک اینستاگرام پست و استوری [ایرانی و خارجی] ارزان قیمت

اینستاگرام بسترهای فروش اینترنتی مدرن و جدیدی را برای کسب و کارهای مجازی ایجاد کرده است و تعداد زیادی کاربران در آن فعالیت می کنند. به دلیل اینکه فضای اینستاگرام بسیار شلوغ است و از هر کسب و کاری تعداد زیادی فعال هستند، دیده شدن و داشتن فالوور بالا در شرایط عادی امکان پذیر نخواهد بود. برای پیشرفت در این فضای رقابتی باید استراتژی قوی داشت و حرفه ای عمل کرد. ویو فیک اینستاگرام یک عامل تاثیرگذار برای دیده شدن بیشتر یک پیج اینستا است. در این مقاله به اهمیت خرید ویو فیک پست و استوری اینستاگرام می پردازیم.

خرید ویو فیک اینستاگرام

امروزه تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی از اینستاگرام بیشتر از سایر رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. به همین دلیل این پلتفرم فضایی مناسب برای کسب درآمد است برای فعالیت در اینستاگرام کافی است یک پیج بزنید و هر محصولی را که دارید در آن تبلیغ کنید. اما برای رشد و پیشرفت پیج شما نیاز به انجام کارهای دیگری دارید تا بیشتر دیده شوید و خود را به دیگر کاربران اینستاگرام بشناسانید.

هزینه کردن برای خدماتی که باعث رشد سریع کسب و کار و پیج در فضای رقابتی اینستاگرام می شود خرید ویو فیک استوری و پست است. سایت های متعددی با دریافت هزینه ای معین ویو فی اینستاگرام را می فروشند و شما می توانید آن ها را روی پیج خود اعمال کنید. خرید ویو فیک (view fake) از لحاظ اقتصادی و زمانی بسیار به صرفه تر از روش های طبیعی و ارگانیک برای رشد پیج است؛ زیرا روش های طبیعی زمان بر بوده و در طی مدت طولانی به نتیجه می رسند. برای استفاده ویو فیک در پیج خود باید نحوه به کارگیری صیح آن را بلد بود تا بتوان به صورت حرفه ای و خیلی زود به نتیجه دلخواه رسید.

مزایا و معایب خرید ویو فیک فالوور ایرانی

خیلی راحت با ویو فیک اینستاگرام می توان کسب و کار خود را در فضای اینستاگرام توسعه و رشد داد. اگر قصد خرید ویو فیک استوری دارید باید به سایت های معتبر مراجعه کنید که خدمات پس از فروش و پشتیبانی قوی دارند. در ادامه مزایا و معایب خرید ویو فیک پست و استوری در اینستاگرام را بررسی می کنیم.

مزایای خرید ویو فیک اینستاگرام 

تا اینجا گفتیم که داشتن ویو فیک باعث رشد پیج می شود در اینجا می خواهیم با بیان سه مزیت مهم آن بگوییم که این ویوها چطور می توانند باعث پیشرفت کسب و کار شوند.

  1. سودآوری بالایی خرید ویو : در هنگام خرید ویو فیک اینستاگرام باید احتیاط کرد و سعی کرد بین ویو فیک پست و استوری با تعداد فالوورها و لایک ها تعادل برقرار باشد. در صورتی که این نکته رعایت نشود به سرعت کاربران متوجه فیک بودن آن ها شده و باعث کسب امتیاز منفی برای پیج می شود. اگر خرید ویو فیک و استفاده آن به طور صحیح و حرفه ای روی پیج اعمال شود می تواند تهایت سودآوری را برای پیج به ارمغان آورد.
  2. داشتن ویو بالا تایید کننده پیج است: اگر محتواهایی که در پیج خودتان می گذارید ویو کمی بخورد می تواند از نگاه کاربران دیگر محتوایی بی کیفیت تلقی شود. برای اینکه بتوانید کاربرانی را که وارد پیج شما می شوند قانع کنید که محتوایی حرفه ای و ارزشمند تولید می کنید باید اقدام به اضافه کردن ویو فیک در پیج نمایید؛ به این ترتیب می توانید بر جو روانی حاکم بر فضای رقابتی اینستاگرام مسلط شوید.
  3. بهتر از رقبای دیگر دیده شوید: با خرید ویو پست و استوری فیک می توانید در مرحله اول خودتان را به سطح رقبا برسانید و سپس تلاش کنید که از آن سطح هم بالاتر بروید و در نگاه کاربران بهتر از سایر رقبا به چشم بیایید. زمانی که بهتر از رقبا دیده شوید می توانید از طریق فروش بیشتر به سود بیشتری نیز برسید.

معایب خرید ویو فیک پست، لایک و فالوور

در کنار مزایایی که خرید ویو فیک دارد می تواند معایبی را نیز به دنبال داشته باشد؛ شما با دانستن این معایب می توانید کسب و کارتان را بهتر ارزیابی و مدیریت کنید.

  1. حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام: در بسیاری موارد اینستاگرام متوجه فیک بودن پست و استوری یا فیک بودن فالوورها می شود که ممکن است به طور خودکار آن ها حذف کند و باعث ریزش فالوورها و ویو ها شود. برای جلوگیری از این مشکل باید خرید ویوفیک اینستاگرام را از سایت هایی معتبر خریداری کنید که عدم ریزش فالوورها و ویوها را تضمین کنند و خدمات پس از فروش ارائه دهند.
  2. بی اعتمادی کاربران نسبت به پیج شما: وقتی که توازنی بین تعداد فالوورها و لایک ها و ویوها رعایت نشود ممکن است کاربران نسبت به واقعی بودن فالوورها شک نمایند و فکر کنند که صفحه کسب و کار شما نامعتبر است. اما اگر به صورت حرفه ای بین خرید لایک، خرید ویو، خرید فالوور تعادل ایجاد کنید جای نگرانی وجود نخواهد داشت.

لایک و فالوور فیک و واقعی چه تفاوتی دارند؟

تفاوت اصلی بین فالوور فیک و واقعی در نوع فعالیت آن ها است؛ فالوورهای واقعی دارای نام و تصاویر واقعی هستند و در سطح اینستاگرام فعال اند ولی فالوور فیک هیچ گونه فعالیتی در اینستا ندارد و تنها باعث افزایش اعتبار برند پیج می ‌شوند. با توجه به این موضوع بهترین راه حل برای رشد صفحه و دیده شدن خرید ویو فیک ایرانی خواهد بود.

جمع بندی

از طریق شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام می توان با کاربران بسیاری ارتباط برقرار کرد و از طریق راه اندازی یک پیج کاری به درآمد بالایی رسید. اما این امر مستلزم بیشتر دیده شدن صفحه شما توسط کاربران است که با خرید ویوفیک اینستاگرام و یا ویوفیک پست و استوری می توانید به سرعت کسب و کار خود را به دیگران نشان دهید و پیشرفت و رشد نمایید. دقت کنید که اضافه کردن ویو فیک استوری در صورتی که بی کیفیت باشد و از فروشنده نامعتبر خریداری شده باشد می تواند باعث بی اعتمادی کاربران و از بین رفتن پیج گردد.