برای اطلاع از اخبار سایت در کانال تلگرام ما عضو شوید
کانال تلگرام

لایک فیک اینستاگرام

پسندیده شو !!!

fmi معتبرترین مرکز فروش فالوور واقعی، فیک، ویو و لایک در ایران با بهترین قیمت

پکیج های فالوور ایرانی

پکیج های فالوور فیک

500
عدد فالوور فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت

40 درصد تخفیف ویژه 

15،000 تومان

7,200تومان
سفارش
1000
عدد فالوور فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت

40 درصد تخفیف ویژه 

25،000 تومان

14,400تومان
سفارش
2000
عدد فالوور فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت

40 درصد تخفیف ویژه 

50،000 تومان

28,800تومان
سفارش
5000
عدد فالوور فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت

40 درصد تخفیف ویژه 

125،000 تومان

72,000تومان
سفارش

پکیج های لایک ایرانی

1000
عدد لایک ایرانی

زمان تقریبی: 1-3 ساعت

40 درصد تخفیف ویژه 

90،000 تومان

57,000تومان
سفارش

پکیج های لایک فیک

500
عدد لایک فیک

زمان تقریبی: 1-3 ساعت 

40 درصد تخفیف ویژه 

5,500 تومان

3,750تومان
سفارش

پکیج های ویوو ایرانی

1000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

10،000 تومان

7,425تومان
سفارش
2000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

20،000 تومان

14,850تومان
سفارش
3000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

30،000 تومان

22,275تومان
سفارش
5000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

50،000 تومان

37,125تومان
سفارش
10000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

100،000 تومان

74,250تومان
سفارش
15000
عدد ویوو ایرانی

زمان تقریبی: آنی 

50 درصد تخفیف ویژه 

150،000 تومان

111,375تومان
سفارش

ویژگی برتری ما نسبت به رقبا

perspective matte

نماد اعتماد الکترونیک

Coin perspective matte

پرداخت با درگاه

Safe perspective matte

بدون نیاز به پسورد پیج

Rocket perspective matte s

شروع فوری پس از تکمیل سفارش

Like perspective matte s

بدون نیاز به فالو کردن دیگران

خرید لایک فیک اینستاگرام فوری [ایرانی و خارجی] ارزان قیمت

اپلیکیشن اینستاگرام بر اساس اصول و الگوریتم هایی که برای برنامه خود طرح کرده است پست های پیج شما را ارزیابی می کند و آن ها را رتبه بندی خواهد کرد. به صورتی که هرچه این معیار بیشتر و بالاتر باشد، ارزش پست و پیج شما هم بالاتر خواهد بود. لایک پست های شما از مواردی می باشد که تعامل و فعالیت فالوورهایی که در پیج شما هستند را نشان می دهد و این مورد به صورت قابل توجهی ارزش پست ها را افزایش خواهد داد. به همین خاطر تعداد خیلی زیادی از پیج هایی که به تازگی درست شده اند اقدام به خرید لایک فیک اینستاگرام فوری می کنند.

تاثیر لایک بر روی تعامل پیج

همانطور که می دانید اپلیکیشن اینستاگرام بستر بسیار مناسبی برای برقراری تعامل می باشد؛ اما باید بدانید که این تعامل از چه طریقی برقرار شده و افزایش پیدا می کند؟ قطعا یکی از اصلی ترین عناصر افزایش تعامل در اپلیکیشن اینستاگرام، میزان لایک های پست اینستاگرام شما می باشد و هرچه تعداد این لایک ها بیشتر باشد نرخ تعامل پیج شما بالاتر می رود. به زبان ساده تر اگر بخواهیم بیان کنیم، یکی از اصلی ترین دلایل دریافت لایک در اپلیکیشن اینستاگرام بالا بردن نرخ تعامل می باشد.

لایک در اپلیکیشن اینستاگرام

از پارامترهای مهم و جذاب اینستاگرام قابلیت لایک کردن پست ها است. وقتی که افراد تصمیم می گیرند که یک صفحه اینستاگرامی را دنبال کنند، قبل از هر چیزی به سراغ پست هایی که درون آن پیج به اشتراک گذاشته شده می روند و اولین موردی که توجه کاربر را به خود جلب می کند، تعداد لایک هایی است که پست های آن اکانت دارد.

برخی اوقات پیش می آید که در صورت پایین بودن تعداد لایک پست های آن پیج، افراد از فالو کردن آن صرف نظر می کنند. همین موضوع دغدغه بسیار زیادی را برای صاحبان پیج های اینستاگرامی به ارمغان آورده است. به طوری که آنان به خرید لایک فیک اینستاگرام فوری روی آورده اند تا از طریق این روش، قدمی موثر در جهت تحقق اهداف خود بردارند.

الگوریتم اینستاگرام در رابطه با لایک

اگر پیج شما دارای 300 فالور باشد، وقتی که پستی را درون پیج اینستاگرام خود به اشتراک می گذارید این پست در قدم اول به تمام دنبال کننده های شما که همان 300 نفر هستند نمایش داده نمی شود. بلکه طبق الگوریتم اپلیکیشن اینستاگرام این پست فقط به 10 درصد دنبال کننده های شما نمایش داده خواهد شد. حال اگر این تعداد از دنبال کننده ها در ساعات اولیه که شما پست را منتشر کرده اید عمل لایک کردن و کامنت گذاری را بر روی پست شما اعمال کنند، طبق این الگوریتم با ادامه این روند پست شما به همه یا بیشتر دنبال کننده های پیج شما نمایش داده می شود.

اهمیت لایک بر روی کسب و کارهای اینستاگرامی

امروزه در اپلیکیشن اینستاگرام تعداد زیادی کاربر با هدف های مختلفی فعالیت دارند که تعدادی از این کاربرها دارای یک فروشگاه مجازی در این اپلیکیشن هستند و به خرید و فروش محصول مشغول می باشند. قطعا داشتن لایک زیاد برای پست های آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار است، به این علت که زمانی که یک مخاطب وارد پیج فروشگاهی می شود با اولین چیزی که روبه رو می شود، تعداد فالورهای آن پیج و دومین موردی که مخاطب به آن توجه می کند پست و لایک های آن می باشد.

زمانی که پست های پیج فروشگاهی لایک بالایی داشته باشند، این معنی را به مخاطب می رساند که افراد زیادی این پست را پسندیده و همچنین تعامل این پیج با دنبال کننده های خود بالا است. بنابراین حس اعتماد بیشتری را برای مخاطب ایجاد می کند و باعث می شود مخاطب صفحه مورد نظر را دنبال نماید. در نهایت هم این اتفاق موجب خرید از آن پیج خواهد شد.

اهمیت خرید لایک برای کسب و کارهای اینستاگرامی

محتوایی که شما در اکانت خود به اشتراک می گذارید هر چقدر هم کیفیت بالایی داشته باشد، به راحتی مخاطبان زیادی را جذب نخواهد کرد؛ زیرا بدست آوردن لایک بالا زمان زیادی نیاز دارد. این موضوع زمانبر بودن باعث می شود شما از بسیاری از رقبای کاری خود عقب بیفتید و در نهایت باعث شکست فعالیت مجازی شما خواهد شد. بهترین روش در این مواقع خرید لایک فیک اینستاگرام فوری می باشد.

زمانی که شما اقدام به خرید لایک فیک اینستاگرام برای پیجتان می کنید در واقع پست های پیج خود را صاحب تعداد زیادی لایک کرده که این موضوع به اصلی ترین بهانه برای تمایل کاربران به دنبال کردن پیج شما خواهد شد. این موضوع شاید به نظر ساده برسد ولی کمک فوق العاده ای برای رونق گرفتن کسب و کار اینستاگرامی می باشد. همچنین داشتن لایک بالا بجز برقراری حس اعتماد و افزایش دنبال کننده، باعث می شود در مدت کوتاهی محصولات شما به افراد بیشتری معرفی شده و عمل خرید و فروش اتفاق بیفتد.

خرید لایک فیک اینستاگرام

لایک فیک اینستاگرام قیمت نسبتا ارزانی دارد و از طریق اکانت های مجازی اپلیکیشن اینستاگرام عرضه می شوند. با خرید لایک فیک اینستاگرام فوری می توانید با سرعت خیلی زیادی نسبت به افزایش لایک پست پیج خود اقدام نمایید. قابل ذکر است که این لایک های فوری توسط اکانت های مجازی و غیر فعال اجرا می شوند و فعالیت مخرب و خاصی روی پیج اینستاگرامی شما ایجاد نخواهند کرد. همچنین برای دریافت لایک فیک فوری نیازی نیست که اکانت پیج خود را در اختیار برنامه یا سایت خاصی قرار دهید بلکه فقط ارائه آی دی پیج شما برای دریافت لایک کفایت می کند.

سایت fmifollow با ارائه بهترین و سرریع ترین لایک های فیک اینستاگرام در این زمینه شما را یاری خواهد کرد.

سخن آخر

طبق مطالبی که در طول مقاله به آن پرداختیم مهم ترین عاملی که به بهتر و بیشتر دیده شدن پیج اینستاگرامی شما و رونق گرفتن کسب و کار شما در اپلیکیشن اینستاگرام کمک می کند، بالا بودن تعداد لایک های پست های شما می باشد. این موضوع ادمین های پیج های اینستاگرام را تشویق به خرید لایک فیک برای پست های خود کرده است.

شما می توانید برای خرید لایک فیک فوری از سایت سایت fmifollow کمک بگیرید.