شبکه‌های مجازی خارجی مختلفی وجود دارد که ایرانیان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. اما با توجه به فیلترینگ بخش عظیمی از این شبکه‌ها تنها تعدادی از آن‌ها برای ایرانیان قابل استفاده و محبوب است. اینستاگرام یکی از این شبکه‌های اجتماعی بوده که حتی به یک منبع درآمد عالی برای کاربران تبدیل شده است.

برای استفاده از خدمات اینستاگرام نیاز است که شما ابتدا یک اکانت در آن ایجاد کنید. اما بعضی افراد علاقه دارند بدون ایجاد اکانت و استفاده از شماره تلفن یا ایمیل از خدمات این شبکه اجتماعی استفاده کنند. یا به اکانت خود وارد شوند در ابتدا شاید تصور چنین چیزی برای شما محال باشد. اما با ما در fmifollow همراه باشید تا چگونگی ورود به اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را به شما آموزش دهیم.

با اینستاگرام دقیق‌ تر آشنا شوید

قبل از هر چیزی نیاز است که ابتدا به طور دقیق با این شبکه اجتماعی آشنا شوید. Instagram فراتر از آن چیزی است که شما تصور می‌کنید. این شبکه اجتماعی با دانش بسیار بالایی تولید شده و با بهترین سیستم‌ها کنترل می‌شود. قطعاً مدیریت عده کثیری از کاربران کار بسیار دشواری است، که فقط از عهده اینستاگرام به‌خوبی بر می‌آید.

کاربران قادر هستند رایگان عکس و ویدیوهای خود را در این شبکه محبوب به اشتراک بگذارند و مخاطب به دست بیاورند. در این شبکه می‌توان افراد را دنبال کرد، کامنت گذاشت و پست‌ها را لایک کرد. البته این موارد برای کاربران عادی است، صاحبین کسب‌وکار از این شبکه اجتماعی محبوب کسب درآمد می‌کنند و آن را بستری مناسب برای پیشرفت می‌پندارند.

ورود به اینستاگرام بدون داشتن حساب کاربری

ورود به اینستاگرام بدون داشتن حساب کاربری

ممکن است که شما به هر دلیلی نخواهید که از حساب کاربری برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید. اگر شما اکانت نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید صفحه عمومی اینستاگرام یا صفحات دیگر را مشاهده کنید. اما مواردی مانند نظر دادن یا لایک کردن پست‌ ها بدون داشتن حساب کاربری امکان‌پذیر نیست. اکنون چند  راه را بیان می‌کنیم که شما با کمک آن‌ها می‌توانید ورود به اینستاگرام بدون حساب کاربری را انجام دهید.‌

از گوگل استفاده کنید

از طریق گوگل شما می‌توانید به اینستاگرام وارد شوید از محتواهای آن ایده بگیرید و اطلاعات جدید کسب کنید.‌ البته اگر قصد دارید، که اکانت یک فروشگاه یا فرد خاص را مشاهده کنید فقط کافی است که نام کاربری را با کلمه Instagram  در قسمت جستجوی گوگل سرچ کنید.

وبسایت‌های اختصاصی

بعضی وبسایت‌ها وجود دارند که به‌صورت اختصاصی برای ورود به اینستاگرام بدون حساب کاربری طراحی شده‌اند. حتی در بخش‌هایی از این وب‌سایت‌ها قادر هستید از فیلترهای مانند تعیین جنسیت و بررسی تعداد کاربران استفاده کنید. به‌عنوان مثال IMGINN  یکی از این سایت‌ها است که در این راستا به شما کمک می‌کند.

حتما مشاهده کنید : ویو فیک اینستاگرام پست و استوری

 ورود به اینستاگرام بدون شماره

 ورود به اینستاگرام بدون شماره

اگر شما با استفاده از شماره تلفن به اینستاگرام وارد شوید افرادی که آن شماره را دارند تا حدودی متوجه این امر خواهند شد‌. با همگام سازی مخاطبین پیدا کردن حساب کاربری افرادی که در لیست مخاطبین شما وجود دارند آسان است.

این یکی از دلایلی است که افراد علاقه ندارند با استفاده از شماره خود به اینستاگرام ورود کنند. شما می‌توانید هنگام عضویت در این شبکه اجتماعی از ایمیل به جای شماره تلفن استفاده کنید و محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.  بسیاری از افراد استفاده از ایمیل را به جای شماره تلفن ترجیح می‌دهند.

ورود به اینستاگرام با شماره مجازی

ورود به اینستاگرام با شماره مجازی

اکنون می‌خواهیم آموزش ورود به اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را اختیار شما قرار دهیم. اگر تمایلی به استفاده از شماره خودتان ندارید می‌توانید از شماره‌های مجازی استفاده کنید. این شماره‌ها در واقع برای ورود به شبکه‌های اجتماعی مختلف کارایی دارند.

وبسایت‌های مختلفی این شماره‌ ها را به فروش می‌رسانند یا آن‌ها را رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهند شما می‌توانید از این وب‌سایت‌ ها یا برنامه‌ها برای گرفتن این شماره مجازی استفاده کنید. البته این شماره‌ها به‌طورکامل تضمین شده نیستند پس اگر از آن‌ها استفاده می‌کنید کمی هوشیار باشید.

حتما مشاهده کنید : خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش

ورود به اینستاگرام با ایمیل یکبار مصرف

ورود به اینستاگرام با ایمیل یکبار مصرف

اگر شما قصد دارید که چندین اکانت داشته باشید می‌توانید از داک داک گو استفاده کنید. داک داک گو  یک مرورگر بوده که کاملا رمزگذاری شده است. برای ورود به اکانت و ساخت آن نیاز است که از  یک ایمیل جعلی استفاده کنید. البته شما قادر هستید در خود اپلیکیشن اینستاگرام نیز یک اکانت ایجاد کنید اما در اینستاگرام شما فقط قادر هستید ۵ اکانت داشته باشید.

ایمیل جعلی و یکبار مصرف یک سرویس است که به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید یک بار از آدرس ایمیل موقتی استفاده کنید. Temp-Mail  یکی از پیشرفته‌ترین سرویس‌های ایمیل یکبار مصرف است که شما میتوانید برای ساخت و ورود به اکانت اینستاگرام از آن بهره ببرید.

ورود به اینستاگرام با ایمیل شانسی

شما می توانید با استفاده از یک ایمیل جعلی نیز به اینستاگرام ورود کنید برای این امر ابتدا نیاز است که بعد از باز کردن اینستاگرام ورود از طریق ایمیل را انتخاب کنید. سپس باید یک ایمیل انتخاب کنید که فرمی شبیه به ایمیل‌های معمولی داشته باشد.

بعد از قرار دادن ایمیل و تایید آن باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. به دلیل اینکه این ایمیل شانسی بوده نیاز است که هیچگاه رمز عبور خود را فراموش نکنید، زیرا که دستیابی مجدد به اکانت دشوار خواهد بود. همچنین ایمیلی که شما با آن وارد می‌کنید نباید توسط فرد دیگری استفاده شده باشد.

چگونه ایمیل اینستاگرام را بدون ورود به اکانت تغییر دهیم؟

نیازی نیست که حتما برای تغییر ایمیل به اینستاگرام ورود کنید زیرا تغییر ایمیل اینستاگرام بدون ورود به اکانت نیز امکانپذیر است. برای این امر می‌توانید از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید، از طریق این راه به‌راحتی قادر خواهید بود ایمیل خود را تغییر دهید. توجه داشته باشید که هنگام تغییر ایمیل باید به ایمیل قبلی خود دسترسی داشته باشید. زیرا ممکن است در صورت عدم دسترسی و نداشتن پسورد اکانت خود را از دست دهید.

سخن پایانی

اینستاگرام تمام تلاش خود را می‌کند که کاربران حتماً در این شبکه مجازی عضو شوند، زیرا عضو شدن آن‌ها برای Instagram  مزیت‌های بیشتری دارد. طبیعتاً ورود به حساب کاربری بدون شماره و ایمیل دشوار است، اما نمی‌توان گفت که این امر امکان‌پذیر نیست. در این مطلب سعی کرده‌ایم اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید ورود به اینستاگرام بدون شماره و ایمیل را تجربه کنید.

قطعا مطالعه این موارد برای شما مفید و سودمند بوده و تا حدود زیادی مشکلات شما را حل کرده است. اما شاید هنوز به‌طور دقیق نمی‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید، یا به کمک بیشتری نیاز دارید. در هر صورت شما قادر هستید که خیلی سریع و آسان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید. کارشناسان ما با دانش و تخصص بالا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.