برای بسیاری از پیج های بزرگ داشتن فالوورهای فیک مشکل ساز می شود برای حذف این فالوورها روش های مختلفی وجود دارد. متناسب با سیستم عاملی که روی گوشی شما نصب است می توانید از برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام به خصوصی استفاده کنید. افرادی که سیستم عامل اندرویدی دارند باید برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي اندروید را دانلود کنند. البته بدون استفاده از این برنامه به روش دستی نیز می توان فالوورهای فیک را از پیج اینستاگرام حذف کرد که این کار زمان بر و دشوار است. همچنین افرادی که سیستم عامل آیفون دارند باید از برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي آيفون استفاده کنند. در این مقاله به طور جامع آموزش برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام می پردازیم. وبسایت fmifollow به صورت تخصصی در زمینه فروش فالور فیک و فالوور واقعی در خدمت شما عزیزان می باشد.

روش های حذف فالوور فیک در اینستاگرام

 1. حذف فالوور فیک به صورت دستی: بسیاری از کاربران بعد از مدتی می خواهند فالوورهای فیک خود را پاک کنند تا پیج خلوت تر و با اعضای واقعی داشته باشند. تعدادی از این افراد به صورت دستی اقدام به پاک کردن دنبال کنندگان می گیرند که کاری سخت و زمان بر است؛ زیرا باید به یکی یکی فالوورها را بررسی کنید که فیک باشند و سپس آن ها را حذف کنید. این کار از این جهت سخت تر می شود که یک کاربر عادی نمی تواند به راحتی دنبال کننده فیک و واقعی را از هم تشخیص دهد.
 2. حذف فالوور فیک توسط ربات: بهترین روش برای پاک کردن دنبال کنندگان فیک استفاده از ربات یا برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام است؛ که می توان با خرید آن و انجام تنظیمات مربوطه در مدت زمان کمی تمام دنبال کنندگان غیر فعال را شناسایی و حذف کرد.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي اندروید

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي اندروید

برنامه (Followers Assistant ) یک ابزار قوی برای حذف دنبال کنندگان غیرفعال پیج اینستاگرام است. با این برنامه اندرویدی می توان به راحتی و با زدن چند کلیک فالوورهای فیک را حذف کرد. در ادامه به آموزش برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي اندروید با Followers Assistant می پردازیم.

مراحل استفاده از برنامه Followers Assistant

 1. برنامه را از سایت معتبری دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.
 2. برنامه را اجرا کنید و برای وارد شدن به نرم افزار نام کاربری و رمز اکانت اینستاگرام خود را وارد نمایید.
 3. از بالای صفحه گزینهFollowing را انتخاب کنید.
 4. در این مرحله لیست فالووینگ های شما نمایش داده می شود؛ می توانید به صورت دستی یا توسط نرم افزار آن ها را حذف کنید. برای حذف دستی می توانید گزینه آبی رنگ UNFOLLOW را انتخاب نمایید تا مخاطب مورد نظر آنفالو گردد .
 5. برای حذف خودکار و توسط نرم افزا باید از بالای صفحه تعداد افرادی که می خواهید آنفالو شوند را مشخص کنید.
 6. در این مرحله گزینه Unfollow in background را انتخاب کنید تا برنامه به صورت خودکار این کار را انجام دهد .

نکته مهم: آنفالو کردن زیاد می تواند موجب محدود یا مسدود شدن اکانت توسط اینستاگرام شود.برای جلوگیری از این مشکل می توانید هر چند ساعت، حدود 100 مورد را آنفالو کنید و یا اینکه با فعال کردن گزینه زمان اجازه آنفالو کردن یک مورد را در هر 10 تا 15 ثانیه بدهید.

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي آیفون

برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي آیفون

آنفالو و آنلایک دسته جمعی فالوور فیک در آیفون با استفاده از برنامه Instant Cleaner امکان پذیر است. اگر تعداد زیادی دنبال کننده را فلو کرده اید و یا در قسمت Liked Photo اینستاگرام شما تعداد زیادی تصاویر لایک شده وجود دارند و قصد حذف آن ها را دارید بهترین گزینه استفاده از برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي آیفون است. حذف دستی این موارد در صورتی که بسیار زیاد باشند کاری بسیار مشکل خواهد بود؛ این راه حل برای کاربران عادی که دارای 50 فالوور و یا 30 عکس لایک شده دارند مناسب است؛ ولی افرادی که با انبوهی از پست های لایک شده و فالوورهای فیک مواجه اند چندان راحت نیست. برای این کاربران اپلیکیشن Instant Cleaner جهت حذف پست، آنفالو یا بلاک کردن کاربران و آنلایک کردن تصاویر به‌صورت یکجا و دسته جمعی پیشنهاد می شود. این برنامه برای گوشی های با سیستم عامل اندروید و آیفون مناسب است.

مراحل استفاده از برنامه حذف فالوور فیک Instant Cleaner

 1. برنامه مورد نظر را از سایت معتبری دانلود و نصب کنید
 2. بعد از نصب روی گوشی از طریق حساب خود در اینستاگرام نرم افزار را فعال نمایید.
 3. پس از فعال سازی به قسمت Followi بروید تا افرادی را که دنبال می کنید را مشاهده کنید؛ در اینجا می توان به صورت جمعی تمام افراد را آنفالو کرد.
 4. برای مشاهده افرادی که شما را دنبال می کنند به بخش Followe بروید در این قسمت امکان حذف و بلاک کردن گروهی اعضا وجود دارد.
 5. به قسمت Likes برای مشاهده لیست مطالبی که لایک کرده اید رفته و به صورت دسته جمعی آن ها را آنلایک کنید.
 6. در بخش Posts می توانید تمام پست ها را مشاهده و حذف کنید
 7. جهت غیرفعال سازی نرم افزار Instant Cleaner به قسمت Setting رفته و گزینه Log Out را بزنید.

جمع بندی

دنبال کنندگان غیرفعال چون هیچ فعالیتی در پیج ندارند و در صورتی کا اینستاگرام متوجه حضور آن ها در پیج شود از پیشرفت پیج جلوگیری می کند. اینستاگرام به صورت هوشمندانه می تواند فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کند؛ ولی اگر کاربران خودشان بخواهند این کار را انجام دهند باید از برنامه حذف فالوور فیک در اینستاگرام براي آیفون یا اندروید استفاده کنند. همچنین شما می توانید از طریق سایت fmifollow باکیفیت ترین و فالوور ارزان اینستاگرام را برای اکانت خود خریداری نمایید.