شما می‌توانید برای ساخت ایمیل یکبار مصرف از وب‌ سایت‌های مختلفی که ایمیل یکبار مصرف ارائه می‌دهند استفاده کنید. تعدادی از ارائه دهندگان آدرس ایمیل موقت شامل Throwawaymail.com, TempMail, EmailonDeck, Yahoo, Mailinator هستند. هر کدام از وب سایت‌های مربوطه یک ایمیل برای زمان طولانی یا یکبار مصرف ارائه می‌دهند. البته گزینه‌ای به نام domain names یا چند نام شبکه‌ای نیز ارائه می‌شود که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای ایجاد ایمیل فیک برای اینستاگرام گزینه‌های مختلفی پیش روی شما است اما عملکرد سرویس Airmail شبیه به سرویس Mailinator این اما نسبت به سرویس Mailinator حریم خصوصی بیشتری ارائه می‌دهد. از مزایای سرویس EmailOnDeck این است که کاربران پس از حذف ایمیل می‌توانند آن را بازیابی کنند.

مراحل ساخت ایمیل موقت یا یک بار مصرف با پسورد 

بسیاری از سرویس‌ها نیز برای ساخت ایمیل فیک اینستاگرام با ایمیل موقت با پسورد ارائه می‌دهند. سایت‌های ارائه دهنده این سرویس شامل trash-mail.com, trash-me.com, re-gister.com هستند. پس از ورود پسوندهای , youspam.com , opentrash.com , fake-box.com را برای ساخت ایمیل موقت با رمز برگزینید.

وارد سایت مذکور شده با وارد کردن رمز ایمیل در منوی کشویی نام دامنه را انتخاب کرده و ترکیبی از اعداد و حروف که در تصویر نمایش داده را به درستی وارد کنید. در آخر بر روی گزینه Create new Mail-Address کلیک کنید تا ایمیل موقت با رمز برای شما ایجاد شود.

دلیل اهمیت ساخت ایمیل موقت 

ایمیل یک نیاز ضروری برای تمام افرادی است که در فضای مجازی فعالیت می‌کنند، چرا که همه ما از ایمیل برای ورود به حساب کاربری خود استفاده می‌کنیم. گاهی داشتن یک ایمیل یکبار مصرف برای ورود به حساب کاربری یا دسترسی به کارفرمایان و همکاران لازم و ضروری است. ساخت یک ایمیل یکبار مصرف در سریع‌ترین زمان انجام می‌گیرد و شما می‌توانید در کمتر از یک دقیقه این کار را انجام دهید.

ساخت ایمیل فیک یا موقت و یکبار مصرف بسیار سریع‌تر از ساخت ایمیل دائمی است، چرا که برای ایجاد ایمیل یکبار مصرف نباید اطلاعات تماس و اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. امکان هک شدن ایمیل‌های موقت یا ایمیل‌های یکبار مصرف کم‌تر است و  امنیت بالایی آن بالا است. در واقع بسیاری از افراد می‌توان از ایمیل موقت برای ساخت اکانت اینستاگرام استفاده می‌کنند، چرا که از معایب ایمیل‌های دائمی فراموش کردن پسورد و بازیابی سخت رمز عبور است.

ایمیل یکبار مصرف یا موقت چیست؟

ایمیل یکبار مصرف یا موقت چیست

ایمیل‌های یکبار مصرف یک سرویسی است که شما می‌توانید برای دریافت ایمیل فیک برای اینستاگرام از آن‌ها استفاده کنید. توجه کنید که این ایمیل یکبار مصرف بوده یا به عبارت دیگر موقت است و به صورت خودکار بعد از گذشت زمان مشخصی حذف می‌شوند. ایمیل یکبار مصرف برای اینستاگرام با نام‌های مختلفی از جمله ایمیل دور انداختنی،  trash-mail، tempmail و 10minutemail شناخته می‌شود.

یکی از پیشرفته‌ترین سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل فیک یا یکبار مصرف Temp-Mail می‌باشد که می‌توان برای ساخت ایمیل یکبار مصرف برای اینستاگرام به تعداد نامحدود از آن استفاده کرد. البته این سرویس کاملاً یونیک است و یک ایمیل را فقط برای یک نفر را می‌سازد و کاملاً امن می‌باشد. اگر تمایل دارید در مورد ایمیل یکبار مصرف اطلاعاتی کسب کنید به سایت fmifollow مراجعه کنید.

معایب و مزایای ساخت ایمیل یکبار مصرف یا فیک

یکی از مزایای استفاده از ایمیل موقت این است که ایمیل‌های موقت حاوی اطلاعات شخصی نیستند و تنها در یک بازه زمانی وجود دارند. البته ایمیل‌های موقت از لحاظ امنیتی کامل نیستند.

با این حال با ایمیل‌های یکبار مصرف شما می‌توانید به راحتی وارد سایت‌هایی که نیاز به ایمیل دارند شوید و بدون اینکه نگرانی بابت اطلاعات شخصی خود داشته باشید. همچنین اینستاگرام قابلیت کنترل هم‌زمان چندین اکانت را به کاربران خود داده است، بنابراین شما می‌توانید اقدام به ساخت ایمیل فیک برای اینستاگرام نمایید و به طور هم‌زمان چندین اکانت اینستاگرام ایجاد کنید. شما بدون اینکه نگرانی بابت اطلاعات شخصی خود داشته باشید می‌توانید از این ایمیل‌ ها برای ساخت اکانت در اینستاگرام استفاده کنید.

حتما مشاهده کنید : خرید فالوور فیک ارزان بدون ریزش تضمینی

ساخت ایمیل یکبار مصرف با رمز 

ساخت ایمیل یکبار مصرف با رمز 

ایجاد ایمیل فیک برای اینستاگرام به دو صورت ایمیل فیک با رمز و ایمیل با موقت با پسورد انجام می‌گیرد. در واقع سرویس‌های مختلفی وجود دارند که در سریع‌ترین زمان ایمیل رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند. سایت‌هایی که برای ساخت ایمیل موقت به آن‌ها نیاز دارید guerrillamail.com,getnada.com ,maildrop.cc, temp-mail.org, e4ward.com , crazymailing.com , 10minutemail.net هستند. کاربران می‌توانند وارد نرم افزار شده و ایمیل خود را بسازند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمیل فیک برای اینستاگرام به سایت fmifollow مراجعه کنید. سایت   fmifollow اطلاعات بیشتری در مورد ایمیل یکبار مصرف ارائه داده است.

ساخت ایمیل با سرویس Mailinator

ساخت ایمیل با سرویس Mailinator

Mailinator یکی از سرویس‌های ارائه دهنده ایمیل یکبار مصرف است که می‌توان برای دریافت ایمیل از هر نام مستعاری استفاده کرد. البته ایمیلی که در این سرویس دریافت می‌کنید و بعد از چند ساعت حذف می‌شود و این سرویس دارای یک بخش پولی نیز است که شخص دیگری نمی‌تواند به آن دسترسی داشته باشد. برای اینکه در این سرویس یک ایمیل یکبار مصرف ایجاد کنید باید به سایت mailinator.com مراجعه کرده و آدرس ایمیلی که قرار است بسازید را وارد نمایید و در نهایت برای باز شدن صندوق ورودی آدرس مورد نظر بر روی  Check it کلیک کنید.

البته برای اینکه به صندوق ورودی ایمیل وارد شوید نیازی به وارد کردن رمز عبور نیست. از آنجایی که شخص دیگری ممکن است از همان آدرس استفاده کرده باشد امکان دارد ایمیل‌هایی را ببینید که ربطی به شما نداشته باشد. صندوق ورودی ایمیل کارایی  استاندارد دارد و شما می‌توانید ایمیل‌ها را دریافت و به آن‌ها پاسخ دهید.  البته از معایب این سرویس می‌توان به عمومی بودن اشاره کرد.

حتما مشاهده کنید : تست فالوور فیک اینستاگرام ، سایت خارجی تشخیص فالوور فیک

ساخت ایمیل یکبار مصرف با Yahoo

ساخت ایمیل یکبار مصرف با Yahoo

یاهو از دیگر وب سایت‌های ارائه دهنده یک ایمیل یکبار مصرف است. برای ساخت ایمیل فیک به حساب یاهو و در قسمت بالا و راست بر روی نماد تنظیمات کلیک کنید. سپس وارد قسمت Security شده و گزینه بر روی Create Base Name ضربه بزنید. در مرحله بعد باید برای استفاده از آدرس ایمیل یک نام خصوصی انتخاب کرده و بعد از ایجاد نام اصلی بر روی افزونه ضربه بزنید. با این کار می‌توانید بر روی آدرس‌های خاص کلمات کلیدی خود را اضافه نمایید. در آخر نیز می‌توانید آدرس یک محصولاتی که توسط یاهو ساخته‌اید استفاده نمایید‌. البته بعضی از سایت‌ها به کاربران امکان استفاده مجدد ایمیل را در آینده می‌دهد.

روش چک کردن ایمیل فیک

برای چک کردن ایمیل‌های فیک اکثر افراد گمان می‌کنند روشی وجود ندارد اما خوشبختانه باید به شما بگوییم ما یک راه حل برای شما داریم. کافی است دقت و توجه خود را کمی بالا ببرید زیرا اکثر سایت‌ها در زمانی که برای شما ایمیل تا می‌فرستند با یک گزینه شما را به ایمیلتان منتقل می‌کنند و از شما می‌خواهند تا با کلیک بر دکمه‌ای که در وب سایت خود قرار داده‌اند ایمیلتان را تایید کنید. به کمک این دکمه به راحتی می‌توانید به ایمیل دسترسی پیدا کنید.