همانطورکه می دانید اینستاگرام این روزها در کشورمان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود که هر لحظه میزان کاربران آن در حال افزایش است. اگر شما هم در اینستاگرام فعال باشید، مطئناً این را می دانید که برای داشتن یک حساب کاربری، وارد کردن یک آدرس ایمیل یا یک شماره موبایل برای ساختن یک اکانت در اینستاگرام واستفاده از آن حتمی است.
ممکن است شما به دلایل شخصی تمایل به ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره داشته باشید. بطور مثال امکان دارد توسط کاربران دیگر بلاک شده و برای حضور در پیج آن ها به یک اکانت دیگر به صورت ناشناس نیاز داشته باشید.
اگر تمایل دارید بدون وارد کردن شماره موبایل همراه خود یا آدرس ایمیل تان در اینستاگرام بطور ناشناس یک حساب کاربری بسازید و در کنار حساب اصلی خود از آن استفاده کنید، در سایت fmifollow ما به شما آموزش می دهیم. نگران نباشید ساختن اکانت فیک اینستاگرام کار راحتی بوده و کاملاً شبیه ایجاد کردن یک حساب عادی است. تنها تفاوت این است که برای ساخت پیج فیک بدون شماره و ایمیل باید از ایمیل یا شماره موقت استفاده کنید.
هدف ما در این مقاله آموزش ساختن یک حساب اینستاگرام بدون شماره موبایل و آدرس ایمیل معتبر است پس با ما همراه باشید.

نکات ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره

پیش از شروع آموزش لازم است که چند نکته مهم در رابطه با ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره را به شما یادآوری کنیم سپس این نکات را به دقت مطالعه کنید:
نکته اول اینکه در این روش ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره به دلیل اینکه شما از آدرس ایمیل و شماره معتبر استفاده نمی کنید پس در صورت فراموشی رمز، شما قادر نخواهید بود رمزخود را دوباره بازیابی کنید. بنابراین حتماً به این نکته مهم توجه داشته باشید.
نکته دوم اینکه شما فقط در دو صورت می توانید بدون شماره موبایل و آدرس ایمیل پیج بسازید. اول اینکه حتماً یک اکانت فعال روی برنامه اینستاگرام تان داشته باشید (کاربر اینستاگرام باشید)، دوم اینکه اکانت فعالی نداشته باشید یا از آن خارج شده باشید ( log out)

مراحل ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره

مراحل ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره

مراحل کلی در هر دو روش یکسان است وتفاوت چندانی ندارد، ولی ما در این مطلب ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره را برای روش اول، یعنی زمانی که یک پیج داخل برنامه اینستاگرام فعال دارید آموزش می دهیم. ادامه مطلب را از دست ندهید.

آموزش قدم به قدم ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره

همانطور که گفتیم ما مراحل را برای حالت اول توضیح می دهیم. پس برای شروع وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

 • قدم اول: پس از اینکه برنامه اینستاگرام را باز کردید از نوار پایین صفحه به قسمت پروفایل خود بروید.

قسمت پروفایل

 

 • قدم دوم: اکنون در صفحه پروفایل از سمت راست بالای صفحه سه نقطه را بزنید.
 • قدم سوم: اینجا گزینه add account را انتخاب کنید که وارد صفحه ساخت اکانت شوید.

اضافه کردن حساب

 • قدم چهارم: گزینه sign up را در پایین ترین قسمت صفحه انتخاب کنید.
 • قدم پنجم: از پنجره باز شده continue را فشار دهید.
 • قدم ششم: email را انتخاب کنید.
 • قدم هفتم: در این قسمت با استفاده از حروف و اعداد یک ایمیل شانسی وارد کنید. توجه داشته باشید که این ایمیل نباید قبلاً وارد شده باشد. بعد از وارد کردن ایمیل شانسی @gmail.com را تایپ کنید و گزینه next را انتخاب کنید.
 • قدم هشتم: از صفحه ای که باز می شود اسمی که تمایل دارید درپیجتان نمایش داده شود انتخاب کنید و در کادر پایین برای پیجتان یک رمز انتخاب کنید. در نهایت گزینه next را فشار دهید.
 • قدم نهم: .در این قسمت شما یک نام کاربری یا اصطلاحاً آیدی برای پیجتان انتخاب کنید. این آیدی نباید قبلاً استفاده شده باشد.

ثبت نام در اینستاگرام

بعد از تایید آیدی دو راه برای ادامه دارید: اگر گزینه next را فشاردهید می توانید اکانت های مخاطبینتان را ببینید. اما اگر تمایلی به دیدن این اکانت ها ندارید گزینه Continue without syncing contacts را انتخاب کنید و وارد مرحله بعد شوید.

 • قدم دهم: در صفحه باز شده skip را انتخاب کنید.
 • قدم یازدهم: دراین صفحه مجدد skip را فشار دهید.
 • قدم دوازدهم: در این قسمت در صورت تمایل می توانید با انتخاب Add a Photo یک عکس برای پروفایلتان بگذارید، اما اگر تمایل ندارید گزینه Skip فشاردهید تا از این مرحله رد شوید.
 • قدم سیزدهم: اکنون شما با یک پیج فیک اینستاگرام با ایمیل فیک دارید که کاملاً مشابه سایر پیج های اینستاگرام است.

نکته: حالا اگر قصد خروج از این پیج فیک و رفتن به حساب اصلی خود را دارید کافی است وارد قسمت پروفایل شوید. حالا از بالای صفحه سمت چپ منو را باز کنید و با یک کلیک ساده وارد پیج اصلی خود شوید.

همانطور که مشاهده کردید دراجرای این روش به برنامه خاصی احتیاج ندارید و با گذراندن چند مرحله ساده می توانید به راحتی اقدام به ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره کنید. دقت داشته باشید که نباید از بحث حقوقی داستان غافل شوید، به طور مثال ایجاد یک اکانت با نام و مشخصات سایر کاربران جرم محسوب می شود و مجازات آن گذراندن یک تا پنج سال حبس است.

کلام آخر

در مطالب بالا روش ساخت پیج فیک اینستاگرام بدون شماره را به طور کامل برای شما توضیح دادیم. همانطور که مشاهده کردید هیچ گونه احتیاجی به ربات یا اپلیکیشن خاصی برای ساختن اکانت فیک ندارید و خودتان با پشت سر گذاشتن چند مرحله می توانید آن را انجام بدهید. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشد. همچنین شما عزیزان می توانید برای خرید فالوور فیک بدون ریزش (ایرانی و خارجی) با ارزان ترین قیمت های فالوور از سایت ما دیدن نمایید.