در گذشته ای نه چندان دور خرید فالورهای مجازی یا در اصطلاح فیک بسیار ترند و شناخته شده بود به این دلیل که تبلیغات در پیج ها تنها با نگاه کردن به فالورها انجام میشد اما با گذشت زمان یک پدیده بسیار آسیب زا برای پیج شما محسوب می شود و باعث کند شدن پیج شما خواهد شد در نتیجه افزایش دادن فالورها و یا رشد پیج شما تنها با تلاش و تولید محتوای بسیار کاربردی و مفید قابل انجام است.

قبل از آنکه سایت حذف فالوور فیک را به شما معرفی کنیم و در این زمینه صحبت کنیم بهتر است بدانید فالورفیک به دسته ای از اکانت ها و پیج هایی گفته می شود که هیچ شخص حقیقی یا حقوقی صاحبان آن ها نیستند و هویت افراد در این اکانت ها نامشخص است.

هرکدام از این پیج های فیک تنها چند فالور و فالووینگ دارند و هیچ گونه علائم حیاطی در پیج خود نشان نمی دهند برای مثال لایک نمی کنند، کامنت نمی گذارند و هیچ کار خاصی انجام نمی دهند. برای تشخیص فالور فیک نیز باید بدانید که ممکن است شما دو هزار فالور دارید اما تنها پنجاه نفر لایک و کامنت می گذارند که این ناهماهنگی باعث آشکار شدن این موضوع می شود. در ادامه مقاله از fmifollow به معرفی سایت ها مختلف ایرانی و خارجی برای جذف فالوور فیک می پردازیم.

سایت هایی برای حذف فالور فیک

سایت حذف فالور فیک یکی از بهترین راه هایی است که در کمترین زمان می تواند فالورها و اشخاصی که حقیقی نیستند را تشخیص دهد و به حذف آن ها بپردازد. استفاده از سایت حذف فالور فیک نسبت به استفاده از اپلیکیشن و راه های دستی بسیار آسان و کاملا رایگان انجام می شود. همچنین سایت هایی که فالور فیک را تشخیص می دهند این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده اند که نرخ تعامل در پیج، بهترین و محبوب تربن هشتگ های پیج را نمایش دهد

سایت hype auditor

سایت hype auditor

یکی از بهترین سایت ها برای تشخیص فالور فیک hype auditor است که این سایت با چند ابزار مختلفی که برای حذف فالور فیک برنامه ریزی کرده است می تواند تمام پیج ها و اکانت های برنامه اینیستاگرام را بدون پسورد برای شما شناسایی کند و فالورهای فیک را برای شما حذف نماید. با استفاده از داده ها و آمارهایی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد می توانید متوجه شوید که فالورهای فیک می توانند برای پیج شما آسیب زا باشند یا خیر.

بهتر است بدانید برای استفاده از این سایت و حذف فالور فیک بدون پسورد باید حداقل هزار فالور داشته باشید. با استفاده از این سایت که بعنوان بهترین سایت حذف فالور فیک است می توانید انواع فالور و فالویینگ های فیک خود را شناسایی کنید و در صورتیکه تصمیم به پاکسازی فالوئینگ و فالور ها داشته باشید غربالگری نهایی انجام میشود. یکی از ویژگی های کاربردی این سایت تحلیل های پیج شمارا به صورت دقیق با استفاده از نمودارها و نوشته ها ارائه می دهد.

برای استفاده از این وبسایت که بدون پسورد و عضویت پیج شما را آنالیز می کند بعد از وارد شدن به وبسایت صفحه ای برای وارد کردن اکانت اینستاگرام شما ایجاد می شود و بعد از آنالیز مشخص میشود چه مقدار از فالورهای شما واقعی و فیک هستند.

سایت Modash برای تشخیص فالور فیک

سایت Modashبرای تشخیص فالور فیک

یکی از بهترین سایت هایی که بدون وارد کردن پسورد پیج شما را آنالیز می کند و فالورهای فیک را تشخیص می دهد. این وبسایت نیز بدون اینکه از شما هزینه ای دریافت کند و یا پسورد اکانت شمارا بخواهد به آنالیز پیچ اینستاگرامی شما می پردازد و نرخ تعامل پیج شما را نشان خواهد داد. البته بهتر است بدانید این وبسایت نیز پیج هایی که بیش از هزار نفر فالور دارند را آنالیز می کند.

وبسایت ایرانی اینبو برای تشخیص فالورهای فیک

یکی از وبسایت های ایرانی که علاوه بر شناسایی فالورهای فیک می توانیم در زمینه های مختلف استفاده کنیم اینبو است. قابلیت هایی که این سایت برای تشخیص فالور فیک دارد این است که به صورت خودکار فالورهای اکانت هایی که در اختیار آن گذاشته باشید را آنالیز و حذف می نماید، به صورت دقیق و اماری میزان لایک و کامنت های پیج شمارا نشان می دهد، به صورت خودکار فالورهای فیک ایجاد شده را فیلتر می کند، برای استفاده از این وبسایت به صورت مجازی باید آیدی یا اکانت پیج خود را در تکست باکس سایت اینبو وارد نمایید و سپس روی گزینه آنالیز و چک اکانت کلیک نمایید تا تمامی آمار دقیق پیج، میزان مشارکت فالویینگ ها و شناسایی فالورها و فالویینگ های فیک برای شما مشخص گردد.

اگر قصد خرید افزایش فالوور فیک اینستاگرام خود را دارید می توانید از طریق همین سایت با بهترین پکیج های ارزان فالوور اینستاگرام خرید خود را ثبت نمایید.

سایت پروفایل آنالیزر

یکی دیگر از بهترین سایت هایی که می توانید بعنوان تشخیص دهنده فالورفیک در پیج و اکانت استفاده کنید پروفایل انالیزر می باشد که به صورت رایگان و بدون استفاده از پسورد شما فالورهای فیک را آنالیز و تشخیص می دهد و سپس برای شما حذف می نماید.

از دیگر امکاناتی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد، نمایش نرخ تعاملی است که فالورها ایجاد می کنند، میانگین فعالیت فالورها در پیج شما را به نمایش می گذارد، تعداد پست هایی که در پیج شما وایرال شده است و تعاملی که فالورها داشته اند را نشان می دهد و برای شما آنالیز می نماید و همچنین به شما نشان می دهد و حتی یادآوری می کند که فالورهای شما در این اکانت به چه چیز علاقه مند هستند و چه چیز هایی برای آن ها جذابیت دارد.

Iconosquare یک سایت معتبر برای تشخیص فالور فیک

Iconosquare یک سایت معتبر برای تشخیص فالور فیک

از دیگر سایت هایی که می توانیم بعنوان تشخیص دهنده فالورهای فیک معرفی نماییم Iconosquare است که از قدیمی ترین سایت ها برای تشخیص فالور فیک محسوب می شود و این سایت با داشتن الگوریتم های پیشرفته توانایی این را دارد که به صورت دقیق و آنالیز شده تمامی فالور های فیک پیج و اکانت شما را شناسایی نماید.

با استفاده از نسخه رایگان این وبسایت می توانید از درصد فالورهای فیک خود مطلع شوید و آن ها را ارزیابی نمایید. البته این سایت بسیار کاربردی تنها برای چهارده روز به صورت رایگان تمام خواسته های شما مثل درخواست حذف فالورهای فیک، ارزیابی نرخ تعامل در پیج، میزان لایک و کامنت ها را ارزیابی می کند و بعد از آن با پرداخت هزینه می تواند بسیاری از فعالیت ها را انجام می دهد.

SocialBlade.com سایت تشخیص فالور فیک

SocialBlade.com سایت تشخیص فالور فیک

یکی دیگر از بهترین سایت هایی که بعنوان تشخیص دهنده فالور فیک بسیار مفید و کاربردی می تواند باشد سوشیال بلد است که هنگامیکه وارد این سایت می شوید یک کادر جستجو برای شما ظاهر می شود که باید اکانت و آیدی مورد نظر خود را وارد کنید و بعد از آن برنامه اینستاگرام را برای تشخیص فالور فیک انتخاب می کنید و سپس آمار های مختلفی مثل میزان در صد فالورهای فیک، رتبه های فالورها در این پیج، چک و آنالیز کردن فالورهای فیک و فیلتر کردن آن ها به شما نمایش داده خواهد شد.