ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام چگونه است؟ چگونه می توان به راحتی فالوور های پیج اینستاگرام خود را زیاد کرد؟ این روزه ها با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنتی شدن کار ها، افرادی که دارای کسب و کار و فروشگاه های اینترنتی هستند، در اینستاگرام فعالیت دارند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که از سال 2010 فعالیت خود را شروع کرد و بیش از 25 میلیون کاربر فعال دارد.

روزانه هم به تعداد کاربران فعال این شبکه اجتماعی محبوب اضافه می شود. امروز در این مقاله قصد داریم ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام را که یکی از بهترین راه ها برای رشد پیج شما است را در سایت اف ام آی فالوو توضیح دهیم.

فالوور اینستاگرام چیست؟

Follower یا فالوور به معنی دنبال کننده است. هنگامی که شما پیجی را فالوو می کنید به فالوور های آن اضافه می شوید و برعکس. یعنی زمانی که پیجی شما را فالوو می کنید به فالوور های شما اضافه می شود. بعد از آن می تواند پست ها و استوری های شما را ببینید و با شما تعامل داشته باشد.

بیشتر صاحبان کسب و کار های کوچک و بزرگ، برای افزایش فروش محصولات خود و سود بردن بیشتر در اینستاگرام پیج دارند. برای بیشتر دیده شدن در اینستاگرام باید جذب فالوور داشته باشید اما چطور؟ این موضوعی است سایت که قصد داریم درمورد آن صحبت کنیم.

اهمیت اینستاگرام

بدون شک اگر به صورت درست از اینستاگرام استفاده کنید در مدت زمان کوتاهی می توانید تاثیر مثبت ان را روی کسب و کار خودتان ببینید. اینستاگرام با داشتن قابلیت های زیادی مثل: پست گذاشتن، کامنت گذاری،‌ برقراری تعامل در گروه های اینستاگرامی و… می تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک کند. بنابراین شما می توانید با کمی صرف وقت برای پیج خود، پیج خودتان را بالا ببرید.

انواع فالوور اینستاگرام

فالوور های واقعی یا ارگانیک

فالوور های واقعی یا ارگانیک

دسته اول از فالوور ها در اینستاگرام هستند. این دسته فالوور ها افرادی هستند که هویت واقعی دارند و فعالیت بیشتری دارند. به این صورت که پست های شما را لایک می کنند، کامنت گذاری می کنند و به صورت کلی با شما ارتباط و تعامل بیشتری برقرار می کنند.

فالوور های واقعی همانطور که پیج شما را فالوو می کننید، سایر پیج ها را هم در اینستاگرام دنبال می کنند و همان قدر که با شما ارتباط دارند با آن ها هم دارند.

فالوور فیک

فالوور های فیک در اینستاگرام که این روز ها طرفداران زیادی در بین کاربران اینستاگرامی دارند، دسته دوم از فالوور های اینستاگرام هستند. زمانی که این اکانت های فیک ساخته می شوند، به جای وارد کردن اطلاعات شخصی درست، اطلاعات غیر حقیقی وارد می شود. درست است که این اکانت ها فعالیت زیادی ندارند اما برای رشد و افزایش فالوور های پیج شما بسیار مفید و ارزشمند هستند.

همانطور که می دانید بالا بودن تعداد فالوور به معنی ورود پیج شما به اکسپلور اینستاگرام می باشد. زمانی که شما وارد قسمت اکسپلور اینستاگرام شوید، بازدید از پیج شما زیاد می شود و در نتیجه بازدهی پیج شما بالا می رود.

حتی با فالوور های فیک، تعداد فالوور های واقعی شما هم بالا می رود. به این صورت که با داشتن تعداد زیادی فالوور فیک، شما به اکسپلور وارد می شوید. در آن جا کاربران واقعی زیادی با پست های شما تعامل برقرار می کنند و شما را فالوو می کنند.

پس همانطور که گفته شد داشتن فالوور فیک مزایا و سود بسیار زیادی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. همچنین ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام ایرانی را نیز مورد بررسی دقیق قرار می دهیم. پیش از آن، بهتر است برخی از روش های افزایش فالوور را توضیح دهیم.

ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام

فالوور فیک اینستاگرام که یکی از روش های عالی برای افزایش فالوور های شما در اینستاگرام است، باعث رشد هرچه سریع تر پیج شما می شود. اما این که کدام روش را برای جذب فالوور فیک انتخاب کنید موضوع بسیار مهمی است که باید به طور دقیق بررسی شود.

ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام ایرانی

استفاده از ربات های فالوور فیک

1. استفاده از ربات های فالوور فیک

اولین روشی که ممکن است به ذهن همه برسد، استفاده ار ربات های فالوور فیک است. اما باید به این نکته توجه کنید که استفاده ار این ربات ها مدت زیادی است که دیگر منسوخ شده. دلیل آن هم درصد بالای ریسکی است که این ربات ها دارند.

دلیل استفاده کم از ربات ها این است که این ربات ها به مرور زمان با سایر ربات های اینستاگرامی ارتباط برقرار می کنند و ممکن است باعث کاهش تعاملات پیج شما شوند. اما اگر بتوانید از ربات های مطمئن که در برخی از سایت های خرید و فروش فالوور وجود دارد استفاده کنید، می توانید از آن ها استفاده کنید.

2. اپلیکیشن های افزایش فالوور

دومین ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام استفاده از اپلیکیشن های افزایش فالوور است. این روش درصورتی که از اپ های مطمئن استفاده شود، می تواند مفید باشد.

3. سایت خرید فالوور فیک

سومین روش و بهترین استفاده از سایت های خرید فالوور است. این مورد مهم ترین ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام ایرانی برای شما عزیزان است. اما با توجه به این که همیشه افراد سودجویی هستند که با دریافت مبالغ بالا، خدمات بی کیفیت به شما ارائه کنند، باید در انتخاب سایت دقت کنید.

fmifollow بهترین و معتبر ترین سایت برای خرید فالوور فیک می باشد که با داشتن سوابق زیاد در ارائه خدمات اینستاگرامی و تلگرام، می تواند بهترین گزینه برای شما عزیزانی باشد که می خواهید در مدت زمان کوتاه، پیج خودتان را بالا ببرید.

همچنین کسانی که به تازگی می خواهند پیج بزنند و از صفر شروع کنند، بهترین انتخاب برای آن ها سایت fmifollow است. شما با انتخاب این سایت می توانید به راحتی در مدت زمان بسیار کوتاه با خرید فالوور فیک، رشد پیجتان را به طور چشمگیری بالا ببرید و با خیال راحت وارد اکسپلور اینستاگرام شوید. این سایت یکی از معتبر ترین و بهترین سایت ها در زمینه خدمات شبکه های اجتماعی می باشد.

راه های افزایش فالوور اینستاگرام

در قبل به انواع فالوور اشاره کردیم به نظر شما برای افزایش فالوور های واقعی چه باید کرد؟

1. تولید محتوا

اولین قدم برای شروع کار با یک پیج در اینستاگرام، تولید محتوا است. شما هم به عنوان کاربر در اینستاگرام، طرفدار محتوا های جذاب هستید که شما را ترغیب به دنبال کردن یک پیج کند. به نظر شما ویژگی های یک محتوای جذاب چیست؟

اولین نکته که وجود دارد این است که محتوای شما باید مربوط به پیج شما باشد. برای مثال اگر در زمینه آشپزی فعالیت دارید، نمی توانید در مورد طبیعت تولید محتوا داشته باشید. دومین نکته انتخاب قالب و عکس مناسب برای پست شما است.

برای این کار باید آموزش طراحی قالب محتوا برای پست های اینستاگرامی را ببینید که بدون شک برای کسی که می خواهد در مدت زمان کوتاهی پیج خودش را بالا بیاورد روش خوبی نیست.

2. هشتگ گذاری

هشتگ گذاری

دومین راه افزایش فالوور واقعی، از طریق هشتگ گذاری می باشد. شما موظفید زیر هر پستی که به اشتراک می گذارید، تعداد خاصی هشتگ بنویسید که این تعداد محدود است و اگر بیشتر از حد معمول باشد، پست شما پاک می شود.

3. اشتراک گذاری محتوا

قدم بعدی به اشتراک گذاشتن محتوا های تولید شده است. زمانی که شما تمامی مراحل بالا را طی کردید، باید مطالب خودتان را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. در این میان ممکن است کاربرانی باشند که مطالب شما را دوست نداشته باشند و شما را آنفالوو کنند. پس در نتیجه نه تنها سودی ندارد، بلکه ممکن است پیجتان هم از دست بدهید.

مواردی که در بالا گفته شد، برای افزایش فالوور واقعی بود. درست است که روش های گفته شده ممکن از فالوور های شما را زیاد کند اما هم روند خیلی طولانی دارد، هم ممکن است در برخی از موارد نتیجه مطلوب را ندهد.
پس این کار برای افرادی که می خواهند در مدت زمان کوتاه تعداد زیادی فالوور جذب کنند مناسب نیست. به نظر شما بهترین روش کدام است؟ بدون شک استفاده از فالوور فیک (خرید فالوور ارزان اینستاگرام) برای افرادی که به تازگی در اینستاگرام حساب کاربری ایجاد کرده اند مناسب است.

جمع بندی

همانطور که می دانید اینستاگرام این روز ها به یک عضو جدا نشدنی از زندگی و کسب و کار افراد تبدیل شده است. همه کاربران این شبکه اجتماعی پر طرفدار به دنبال ترفند افزایش فالوور فیک اینستاگرام هستند. چرا که فالوور های فیک یکی از بهترین روش ها برای بالا رفتن پیج شما هستند.

شما می توانید به جای صرف وقت طولانی برای جذب فالوور از طریق تولید محتوا و روش های این چنینی، با استفاده از فالوور های فیک، در یک چشم به هم زدن رشد پیجتان را چند برابر کنید. ما در این مقاله علاوه بر معرفی انواع فالوور اینستاگرام، ترفند افزایش فالوور فیک ایرانی را نیز برای شما توضیح دادیم. همچنین شما می توانید برای خرید فالوور فیک از سایت معتبر و مطمئن fmifollow استفاده کنید.

این سایت علاوه بر خدمات خرید فالوور، خدمات دیگری در زمینه های ویو، خرید لایک، خدمات مربوط به تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی را هم دارد که آماده ارائه بهترین خدمات با پشتیبانی همه ساعته در تمامی این زمینه ها می باشد.